Kur un kā tiek veikta Ģeoloģiskā izpēte

2:31 pm by

Viens no uzņēmumiem, kas visā Latvijas teritorijā veic kvalitatīvu ģeoloģisko izpēti, ir sia „ Ground Water”.

Ģeoloģiskā izpēte sevī ietver dažādus ģeoloģiskus un inženiertehniskus pētījumus, kas tiek veikti pirms dažāda rakstura un apjoma būvdarbu uzsākšanas. Šāda veida pasākumi nepieciešami arī dažādu karjeru un derīgo izrakteņu vietu izpētē.Vairāk te:  http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/geologiska-izpete

Kā minēts, SIA „ Ground Water” darbojas visā Latvijas teritorijā, ierodoties pasūtītāja norādītajā objektā un veicot visus darbus,kas saistīti ar ģeoloģisko izpēti.

Ģeoloģiskā izpēte tiek viekta pirms dažādu celtņu un citu objektu plānošanas un būvniecības, arī pirms ceļu būves un derīgo izrakteņu un karjeru vietu noteikšanā. Ģeoloģisko izpēti visbiežāk veic pirms būvniecības uzsākšanas, lai nodrošinātu celtnes drošību un izvairītos no dažādām iespējamām problēmām. Dažādu būvju drošību lielā mērā ietekmē tieši grunts sastāvs un gruntsūdens līmenis. To izpēte palīdz noteikt piemērotākās vietas pamatu būvēšanai vai, piemēram, ceļa izbūvei.

Ģeoloģiskās izpētes pasūtītāju vidū ir ne tikai juridiskas, bet arī fiziskas personas. Šāds pakalpojums nepieciešams arī, piemēram, pirms privātmājas būvniecības. Arvien vairāk cilvēku saprot, ka tie nebūt nav papildus izdevumi- skaidrs, ka izdevumi, kas var rasties dēļ attiecīgo pētījumu neveikšanas, ir daudz lielāki. Pirmkārt, ar ģeoloģiskās izpētes palīdzību vispār tiek noteikts, vai konrētā vieta piemērota konkrētās būvniecības uzsākšanai.

Kā jau minēts, ģeoloģiskās izpētes mērķis ir gūt pārliecību par celtnes vai cita objekta drošību- lai izvairītos no liekām problēmām nākotnē.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This