Kvalitatīvu bērnu apģērbu interneta veikals – 220.lv

11:27 am by

bērnu apģērbu interneta veikalsIkviena māte vai tēvs priecājas savu bērnu redzēt glītā un kvalitatīvā tērpā, kurā bērns jūtas ērti. Interneta veikals 220.lv ir pazīstams ar plašu preču piedāvājumu klāstu dažādām dzīves jomām. Un viena no šī interneta veikala misijām ir tieši pārdot bērnu drēbītes. Ar 220.lv vecākiem tiek sagādāts bērna pucēšanas prieks, savukārt bērnam nodrošināts dubults pasaules jaunatklāsmes prieks piemērotā apģērbā.

Apģērbu klāsts

Bērnu apģērbi atrodami mājas lapas 220.lv sadaļā „Skaistums un mode”. Bērnu apģērbu interneta veikals 220.lv būs labs atbalsts sākot no mazuļa dzimšanas līdz pat vēlajiem pusaudžu gadiem. Tiek piedāvāts apģērbs gan meitenēm, gan zēniem visām trīs bērna vecuma grupām:

  • Jaundzimušajiem un mazuļiem (apģērbs līdz 24 mēnešu veciem bērniem);
  • Bērniem (2−9 gadi),
  • Pusaudžiem (10−16 gadi).

Pirmās drēbītes jaundzimušajam ir īpašas. Tās izvēlas ar sevišķu rūpību un nereti arī saglabā vēlāk. 220.lv mazuļiem nodrošina īpašu plašu izvēli un labu kvalitāti. Piedāvājumā ir glīti rāpulīši, priekšauti, čības, bikses, kombinezoni, halāti, pledi, čības.

Savukārt jau vecāki bērni un pusaudži bērnu apģērbu interneta veikalā atradis kreklus, jakas, bikses, šortus, lietusmēteļus, virsjakas un citas sev nepieciešamas lietas. Pusaudžus īpaši priecēs modernie audumi un piegriezums.

Iepirkšanās un preces saņemšana

Uzklikšķinot uz interesējošās preces, varēsiet apskatīt pieejamos apģērba izmērus un citu informāciju. Lai labāk varētu orientēties izmēros, zemāk ir dota izmēru tabula.

Iepērkoties bērnu apģērbu interneta veikalā 220.lv, pasūtītājam ir iespēja izvēlēties saņemt preci bezmaksas birojā; par simbolisku samaksu kādā no lielāko Latvijas tirdzniecības centru pasta nodaļām vai savās mājās (ar kurjera starpniecību). Vēlamais preces saņemšanas veids ir jānorāda pasūtot preci.

Citas preces bērniem

Bērnu apģērbu interneta veikals 220.lv piedāvā arī citas bērnu lietas:

  • Autosēdekļus;
  • Bērnu aprūpes preces (autiņbiksītes, bērnu mazgāšanas līdzekļi u.c.);
  • Ratiņus;
  • Mēbeles mazuļiem (gultiņas, manēžas, šūpuļkrēsli, barošanas krēsli);
  • Mugursomas (gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan lielākiem);

Rotaļlietas un spēles ( mašīnas un lidaparāti, LEGO, lelles u.c.).

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This