Labākie ātrie aizdevumi.

8:46 am by

patēriņa kredītiSaprotams, ka ikviens no mums piedzīvojis līdzīgus brīžus – kontā svilpo vējš, bet līdz algai ir atikušas vairākas nedēļas vai pat dienas. Ņemot vērā to, ka mūsdienās bez naudas iztikt ir neiespējami, pastāv vajadzība pēc kādas alternatīvas, ja draugiem vai radiemlūgt palīdzēt nav nekādas vēlmes. Pēdējā laikā izplatīti ir dažādi interneta kredīti, kas pāris pēdējo gadu gaitā ir uzradušies tik daudz, ka cilvēkiem  ir iespēja izvēlēties starp vairāk kā 10 šādu pakalpojumu piedāvājumiem.|Kas jādara, kad konts ir iztukšots, bet nepieciešami papildus naudas līdzekļi, bet līdz algai ir daudzas dienas vai pat nedēļa? Protams, ka varam lūgt palīdzību draugiem vai radiem, taču daudzi nevēlas savas finansiālās nedienas uzkraut citiem. Ir izveidots risinājums – pie mums iespējams aizņemties pie vairāk kā 10 interneta kreditoriem, kas piedāvā dažāda veida un lieluma aizdevumus uz dažādiem termiņiem.

Kādi kredīti tiek piedāvāti?

Ir pieejami dažādi interneta aizdevumi – gan tādi uz laiku līdz 30 dienām, gan tādi uz laiku līdz dažiem gadiem.Šos kredītus iedala ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumos. Ņemot vērā to, ka pavisam Latvijā ir gandrīz 15 dažāda veida interneta kreditori, klientam vajadzīgs izvērtēt visus piedāvājumus un izvēlēties sev vajadzīgāko. Pēdējā laikā dažādus ātros kredītus piedāvā arī lombardi.

Nauda pret auto ķīlu.

Dažus gadus atpakaļ parādījās iespēja aizņemties, ieķīlājot auto, un turpinot ar to braukt. Lai arī nauda ir pie klienta tajā pašā dienā, šie tomēr netiek pozicionēti kā interneta aizdevēji. Ikmēneša maksājuma summa ir iekļauta gan kredīta summas dzēšana, gan procentu maksājums.

Ilgtermiņa naudas aizdevumi.

 Pēdējā laikā interneta aizdevēji piedāvā aizņemties arī uz dažiem gadiem. Daži no šiem kreditoriem piedāvā aizņemties bez maksas pirmo reizi, kā arī daži piedāvā sākt atmaksu tikai pēc trīs mēnešiem. Piešķiršanas kritēriji var atšķirties: ir kreditori, kuri aizdevumu piešķir bez patstāvīgiem ienākumiem, un ir tādi, kuriem nepieciešams pārliecināties par kredīta ņēmēja iespējām aizdevumu atmaksāt, tātad – vai klientam ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture.

Ienāc Zion.lv un izvēlies labāko aizdevumu jau tagad!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This