Labākie interneta pieslēgumi laukos

2:40 pm by

Bieži nākas saskarties ar situāciju, ka laukos ir ierobežota piekļuve internetam. To varētu attiecināt uz situāciju pirms vairākiem gadiem, tagad daudz kas ir mainījies uz labo pusi.

Ja laukos ir labs kāda mobilā telefona zonas pārklājums, tad tas nozīmē, ka būs pieejams arī bezvadu internets. Taču tam var mainīties zona, tas nozīmē, ka šis interneta pieslēguma veids nav stabils. Jums jāmeklē provaideris, kurš Jūsu dzīvesvietā ir paredzējis 3G zonas pārklājumu. Jāteic, ka šis nav īpaši ātrs interneta pieslēguma variants, tāpēc pilsētnieki to reti kad izvēlas, jo viņiem ir daudz plašākas iespējas izmantot kādu no citiem provaideru piedāvājumiem.

Arī lauku reģionos var izvēlēties Lattelecom DSL internetu, kura pieslēgums vienmēr būs stabils un kvalitatīvs. Var izmantot arī DSL internetu, kas vienlīdz labi darbojas gan pilsētu reģionos, gan lauku viensētās. Savukārt Lattelecom kabeļinternets būs pieejams pārsvarā pilsētās dzīvojošajiem. Lattelecom mājas komplekts ar DSL interneta un televīzijas pieslēgumu būs racionāls un praktisks risinājums tiem lauku iedzīvotājiem, kas nevēlas pārmaksāt par atsevišķiem pakalpojumiem. Lattelecom piedāvā ekonomiskus pieslēguma variantus ar interneta ātrumu līdz diviem vai 10 megabitiem sekundē. Laukos saziņai ļoti noderīgs ir parastais telefons, Lattelecom ir padomājis arī par tā lietotājiem, piedāvājot komplektus, kur vienkopus ir gan interneta, gan tālsarunu un TV pakalpojumi.

Cilvēki laukos par vienu no labākajiem interneta provaideriem uzskata Lattelecom, jo kompānija piedāvā arī lauku viensētās dzīvojošajiem labus interneta pakalpojumu risinājumus. Turklāt tie neizmaksās dārgāk par tiem pakalpojumiem, ko saņem iedzīvotāji pilsētās.
Pagaidām Latvijas lauku teritorijās nav pieejams optiskais internets, taču ja tehnoloģijas attīstīsies tikpat strauji, kā līdz šim, tad šī situācija varētu mainīties.

Daļa interneta lietotāju izvēlas IZZI internetu, taču tā pieejamība lauku teritorijās joprojām nav pilnīga. Arī vietās, kur tas jau ir ierīkots var rasties dažādi traucējumi.
Lauku reģionos, kur nav iespējams ierīkot citu internetu vienmēr var ierīkot radiointernetu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This