Labākie portatīvie datori plašākajā izvēlē tikai interneta veikalā 220.lv

2:10 pm by

Tuvojas svētku laiks un mums gribas iepriecināt savus tuviniekus ar labu un vērtīgu dāvanu. Nav ilgi jādomā, lai saprastu, kādu dāvanu izvēlēties, jo jauns portatīvais dators būs pa prātam gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tikai atliek jautājums, kādā veikalā izvēlēties pašus labāko portatīvo datoru? Atbilde nav tālu jāmeklē, interneta veikalā 220.lv portatīvoe datori ir pieejami plašā izvēlē.

Turklāt Jūs patīkami pārsteigts interneta veikala 220.lv portatīvo datoru piedāvājuma cenu amplitūda, no pavisam lētiem līdz dārgākiem variantiem. Šobrīd īpaši plašā klāstā ir pieejami ACER modeļu datori. Piemēram, augstākās klases dators ACER Aspire V3-571 i3-2370M ar 15,6 collu displeju maksā 359 latus (to savā īpašumā varēsiet iegūt ar 15 % atlaidi). Šim modelim ir 4 GB liela atmiņa, kas ļaus Jums saglabāt filmas, dokumentus un citu vērtīgu informāciju, aizmirstot raizes par datora atmiņas pārpildīšanu. Tikpat lielisks un pat vēl labāks piedāvājums būs arī DELL Inspirion M5040, kuram šomēnes ir 25% atlaide. Tātad samaksājot 245,00 LS Jūs savā īpašumā saņemsiet jaudīgu datoru ar 2 GB operatīvo atmiņu. Bez šiem variantiem ir vēl virkne citu izdevīgu piedāvājumu. Tātad, interneta veikalā 220.lv Jūs varēsiet atrast dāvanu visām paaudzēm, gan bērna un studentam, gan vīram, draudzenei vai vecākiem.

Labākie portatīvie datori

Iepirkšanās internetā ir labākais veids, kā ietaupīt laiku. Ja domājat, ka tas Jums varētu sagādāt grūtības, tad maldāties, jo viss ir pavisam vienkārši – tikai daži klikšķi un izvēlētā prece būs Jūsu iepirkumu grozā. Nav ko ilgi kavēties, jo labākiem portatīvie datori ātri vien tiek izpārdoti. Atceries, ka praktiski visu oktobri akcijas ietvaros Ekonomiskā piegāde (izmantojot Pasta staciju) visā Latvijā būs bez maksas. Bet, ja gribat preci saņemt savā mājvietā, tad izvēlaties Komforta piegādi. Kur, lai atrod vēl labāku piedāvājumu? Domājot par saviem klientiem interneta veikals 220.lv dod iespēju arī ietaupīt. Reģistrējoties interneta veikalā, ikvienam ir iespēja uzkrāt 220.lv naudu. Līdz ar reģistrēšanos Jums pienāksies 1LS. Jāteic, ka 220.lv naudu varēs izmantojot maksājot par interneta veikala 220.lv precēm. Savukārt preču apmaksu var veikt Jums izdevīgākajā veidā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This