Lattelecom bezvadu interneta piedāvājums

3:59 pm by

Telekomunikāciju līderis Lattelecom visā Latvijas teritorijā piedāvā bezvada interneta pakalpojumus! Tas nozīmē, ka, lai lietotu internetu, nav jāievelk nekādi interneta kabeļi. Tā vietā, ikviens var lietot ātrgaitas pieslēguma internetu no vairāk kā 2500 publiskās piekļuves vietām visā Latvijā, lietojot Lattelecom WiFi vai pieslēgties internetam savās mājās, izmantojot WiMAX.

Lattelecom bezvadu internets:

  • WiFi – Pieejams vairāk nekā 2500 vietās visā Latvijā: kafejnīcās un restorānos, degvielas uzpildes stacijās, iepirkumu centros un pie Lattelecom taksofoniem Rīgā un visā Latvijā, kur redzama WiFi uzlīme.
  • WiMAX – Pakalpojums tiek nodrošinās no āra antenas, kas tiek uzstādīta uz ēkas jumta vai sienas un speciālas pieslēguma aparatūras.

WiFi internets visā Latvijā

Lai lietotu bezvadu internetu, nepieciešams pieteikties Lattelecom WiFi interneta abonementam internetā vai zvanot. Līguma slēgšanas laikā klients saņems lietotājvārdu un paroli ar ko pieejams bezvadu internets. Tas ir īpaši ērts ikvienam portatīvo vai planšetdatoru lietotājam, jo internetam var pieslēgties ne vien mājā vai birojā, bet arī sabiedriskās vietās, kur pieejams šis pakalpojums.

WiFi internetu vari lietot diennakti, nedēļu vai mēnesi, iegādājoties lietotājvārdu un paroli zvanot, sūtot SMS vai maksājot ar kredītkarti WiFi piekļuves vietās.. Pakalpojuma maksa, atkarībā maksāšanas veida un lietošanas termiņa, ir sākot no Ls 1.96.

Lattelecom WiFi lietošana:

  • Aktivizē datorā bezvadu raidītāju;
  • Izvēlies operatoru (Lattelecom);
  • Atver interneta pārlūkprogrammu;
  • Pieslēdzies ar savu lietotājvārdu un paroli;
  • Lieto bezvadu internetu!

WiMAX nodrošina stabilu bezvadu internetu arī mājās

WiMAX ļauj ierīkot platjoslas interneta pieslēgumu ar bezvadu pieslēgumu, izmantojot āra antenu. No āra antenas tiek pieslēgts kabelis iekštelpas iekārtai, kas jāpieslēdz 220 V elektrotīklam. Bezvadu internets tiek pieslēgts vienam datoram, bet, lai pievienotu vairākus datorus, var izmantot bezvadu maršrutētāju jeb rūteri.

WiMAX bezvadu interneta pārklājums pieejams Rīgā un piepilsētās, Ogrē, Daugavpilī, Zaļeniekos, Dunalkā. Ātrums līdz 2 Mbit/s un tas ir labākais risinājums vietās, kur nav pieejams kabeļu internets. Par abonēšanas cenām un interneta piedāvājumu sīkāk iespējams uzzināt Lattelecom mājaslapā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This