Lattelecom interneta pieslēgums

11:44 pm by

Interneta pieslēgums mūsdienās ir nepieciešams gandrīz ikvienam cilvēkam. Viens no populārākajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem ir Lattelecom. Tas ir lielākais interneta pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kā arī ieguvis atzinību citās Baltijas valstīs, ko pierāda interneta lietotāju skaits (~250 000 klientu) Lattelecom piedāvā pakalpojumus visā Latvijā. Daudzveidīgais interneta piedāvājumu klāsts ļaus Jums ietaupīt naudu, ērti apmaksāt rēķinus un neuztraukties par Interneta ātrumu, jo tā ātrums abos virzienos ir līdz pat 500Mbps.

Lattelecom piedāvā vairākus interneta pieslēgumu veidus:

  • Optisko internetu par cenu  sākot no 9.98 Ls mēnesī
  • Platjoslas DSL internetu par cenu sākot no 6.10 Ls mēnesī
  • Bezvadu internetu par cenu sākot no 1.96 Ls mēnesī

Ja vēlaties ierīkot internetu, Jums ir jāveic daži elementāri soļi:

  • Izvēlieties sev interesējošo interneta pieslēguma veidu
  • Pārbaudiet pakalpojuma pieejamību
  • Aizpildiet pieteikuma formu internetam, kuru izvēlējāties

Optiskais internets

Optiskais internets ir ātrākais un modernākais interneta veids Latvijā, kā arī viens no ātrākajiem interneta veidiem pasaulē.  Lattelecom piedāvā saņemt optiskā interneta pakalpojumus, ar ātrumu līdz pat 200 Mbit/s

DSL internets

Lattelecom DSL Interneta pieslēgumam izmanto tradicionālo metāla telefona vadu tīklu. Metāla kabelis ir veidots no vara, bet signāls caur to tiek sūtīts ar elektrisko impulsu palīdzību. Pieejamais lejupielādēšanas ātrums DSL internetam ir līdz 10 Mbps. Eksistē arī VDSL tehnoloģija, kuras ātruma robeža ir aptuveni 50Mbps, bet šādi pieslēgumi ir pieejami tikai tuvu telekomunikāciju centrālei.

Bezvadu Internets

Izmantojot Wi-Fi Internetu, Jums ir iespējams pieslēgties ātrgaitas bezvadu internetam vairāk nekā 2500 vietās Latvijā. Cena būs atkarīga no maksāšanas veida un lietošanas termiņa. Ja Jums bieži nākas būt prom no mājām, līdzi nesot pārnēsājamo datoru, tad Lattelecom bezvadu internets būs lielisks risinājums Jūsu ikdienai.  Šīs interneta pakalpojums ir pieejams sākot no 1.96 Ls mēnesī.

Lattelecom Interneta pieslēgums piedāvā plašāko pakalpojumu klāstu gan mājai, gan ārpus tās. Plašākais pakalpojumu pieejamības pārklājums visā Latvijā, ļaus Jums lejuplādēt filmas, mūziku, čatot ar draugiem un lasīt ziņas!

Vairāk par Lattelecom interneta pieslēgumiem meklē ŠEIT

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This