Lattelecom interneta pieslēgums

8:25 am by

lattelecom interneta pieslēgumsLattelecom piedāvā saviem klientiem Optisko internetu, telefonlīnijas pakalpojumus, interaktīvo televīziju, online televīziju, kā arī komplektus ar interaktīvo televīziju, internetu un tālruni.

Lētākais internets pēc mēneša abonēšanas maksas ir Lattelecom Ekonomiskais DSL internets. Lattelecom Ekonomiskā DSL interneta maksa ir tikai 6.95 mēnesī. Klientam jāņēm vērā, ka zema cena norāda uz zemu atrumu, jo šīs internets ir domāts tikai saziņai un ziņu pārlūkošanai, tām ir laba kvalitāte, bet ļoti zems ātrums. Ja klientam internets ir domāts tikai darba nolūkiem, nav nepieciešams liels ātrums, bet būtiskākā ir cena, tad klientam ir ieteicams izvēlēties Lattelecom Ekonomisko DSL internetu.

Lētākais interneta pieslēgums pēc cenas par vienu megabaitu ir Lattelecom Optiskais internets. Klientiem, kuri izmanto internetu mēreni, pārlūko portālus, izmanto interneta saziņas līdzekļus un vēlas ekonomisko variantu, Optiskais internets tiek piedāvāts ar ātrumu līdz 20 Mbit/sek. Šādspieslēgumsmaksāstikai 9.98 Ls mēnesī. Minimālais ātrums lejupielādēi un augšupielādēi ir vismaz 10 Mbit/sek, bet datu pārraides apjoms ir neierobežots.

Ja klients izvēlās pieslēgt Lattelecom Optisko internetu, viņš saņem Optiskā pieslēguma modemu bezmaksas, turklāt Lattelecom speciālisti to uzstādīs un ierīkos arī bezmaksas. Klientam nav vajadzības uztraukties par modema pieslēgšanu vai interneta ierīkošanu, visu izdarīs Lattelecom speciālisti, un par to nebūs jāmaksā. Optiskā interneta modemam var vienlaicīgi pieslēgt divus datorus ar dinamiskajām IP adresēm.

Tiem klientiem, kuri agrāk pieteicās Optiskajam internetam ar ātrumu līdz 50 Mbit/sek, ir piedāvāta iespēja turpināt sadarbību ar Lattelecom bez jebkādām izmaiņām, bet jaunajiem klientiem šāda iespēja netiek piedāvāta kopš 2011.gada 15.janvāra.Klienti, kuri vēlās izmantot internetu video materiālu apskatei, kā arī tiem, kuriem ir nepieciešama ātra un droša failu apmaiņa, Lattelecom piedāvā Optisko internetu ar ātrumu līdz 100 Mbit/sek.

Optiskais internets ar ātrumu līdz 200 Mbit/sek ir aktuāls tiem klientiem, kuri darbojas datordizaina jomā vai nodarbojas ar video apstrādi, jo šāds ātrums dod iespēju gan veidot video konferences, gan pārsūtīt smagus un apjomīgus failus, gan visādi darboties ar video materiāliem un apstrādāt tos ar lielāko kvalitāti.

Vissātrākais interneta pieslēgums ir līdz 500 Mb/sek, bet lai to iegūtu, nepieciešams pieslēgt VIP komplektu. Komplekta cena ir sākot no 19.82 Ls mēnesī, bet šāds piedāvājums ir izdevīgs jebkuram klientam, jo komplektā ir ne tikai ātrs, stabils un kvalitatīvs Optiskais internets ar lielāku ātrumu, bet arī Interaktīva televīzija ar 110 kanāliem, kā arī mājas telefona pieslēgums ar iespēju bezmaksas zvanīt visā Lattelecom tīklā, bet uz ārzemēm zvanīt ar lielām atlaidēm.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This