Lattelecom interneta televīzija tava datora ekrānā

2:21 pm by

lattelecom interneta televizijaLattelecom uzņēmums piedāvā Interneta TV, kurā var skatīties Latvijas televīzijas kanālus visus diennakti. Nepieciešams reģistrēties Lattelecom mājas lapā, ielogoties un tad skatīties visu, ko vien vēlās. Nav vajadzīgas nekādas speciālās programmas, instalācijas vai papildus aprīkojums. Lattelecom piedāvā gan Latvijas televīzijas kanālu tiešraides, gan arī raidījumu TV arhīvu.

Klientam nepieciešams Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari pārlūks. LTV7 interneta TV nedarbosies uz Opera pārlūka. Interneta TV pieslēgšanai nepieciešamas tikai dažas lietas: dators, interneta pieslēgums ar ātrumu virs 1 Mbit/sek, kā arī Adobe Flash Player 10.1 vai jaunāka versija.

Klienta datoram nepieciešami Windows XP, Windows Vista vai kāda cita Microsoft operātājsistēma. Interneta TV ir veidota uz Microsoft risinājuma bāzes, tāpēc TV nebūs skatāms  citu operētājsistēmu lietotājiem. Linux un Ubuntu lietotājiem šāds pakalpojums nav pieejams.

LINC interneta TV pieejama tikai Lattelecom interneta klientiem. LTV7, citi Latvijas un ārzemju televīzijas kanāli ir pieejami Lattelecom klientiem bez maksas, ar lielu ātrumu un stabilitāti. Lai skatītos online TV nepieciešams interneta ātrums vismaz 1 – 2 MBit/s.

LINC interneta TV klientiem ir pieejami sekojoši kanāli: LTV, LTV7, LNT, TV5 Rīga, Kanāls 2, Pirmais Baltijas Kanāls, NTV Mir, Ren Baltija, Showtime, Sony Entertainment Television, Nickelodeon, Eurosport, KHL, sportacentrs.com, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MTV Europe, 1 Baltijas muzikālais kanāls, iConcerts, CNN International, RTL.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This