Lattelecom interneta televīzija

8:12 am by

Mūsdienās interneta lietotājam pastāv lielas izvēles iespējas. Piemēram, skatīties televīziju var ne tikai televizorā, bet arī internetā. Ja vien Jums būs stabils interneta pieslēgums, tad televīzijas skatīšanās būs iespējama no jebkuras vietas.

Interneta jeb online televīzija ir viens no jaunākajiem Lattelecom pakalpojumiem, kas nodrošina ar iespēju skatīties vairākus kanālus labā kvalitātē internetā. Jāsaka, lai varētu skatīties televīziju internetā Jums būs vajadzīgs ne tikai dators, bet arī interneta pieslēgums, kas nodrošina ar pieslēguma ātrumu vismaz 1Mbit/s. Tāpat svarīgi, lai Jūsu datorā būtu uzstādīta Adobe Flash Player 10.1 vai arī kāda no jaunākajām versijām. Pašā augstākajā kvalitātē skatīties interneta TV varēs, ja interneta ātrums pārsniegs 2.5mbit/s.

Kāpēc Lattelecom interneta televīzija ir lielisks piedāvājums?

Interneta TV sniedz iespēju skatīties visus kanālus vienkopus. Tāpat Jūs varēsiet pārlūkot gan videonomas, gan pieejamo kanālu un programmu arhīvu. Jums būs iespēja piekļūt raidījumu TV arhīvam, kas pieejams vairākiem kanāliem. Savu iecerēto seriālu vai filmu varēsiet noskatīties tad, kad Jums radīsies tāda iespēja, tāpēc ne uz mirkli nenāksies atteikties no saviem sākotnējiem darba vai atpūtas plāniem. Raidījumu arhīvs ir pieejams interneta TV tiešraižu (izklaides) pakas abonentiem bez papildus maksājumiem.

Turklāt šajā gadā ir parādījusies iespēja interneta televīziju skatīties arī uz mobilajām ierīcēm – dažāda tipa viedtālruņiem un planšetdatoriem. Tas nozīmē, ka Jūs nepalaidīsiet savus mīļākos raidījumus arī tad, ja dosieties ceļojumā vai atpūtīsieties kūrortā. Tāpēc tā būs lieliska atpūta vakarā pēc darba vai ģimenes lokā.

Interneta televīzijas lietotājiem būs ērti pieejama arī televīzijas programma (lapā zem televīzijas tiešraidēm). Šāda ekstra padarīs televīzijas skatīšanos un Jūsu laika plānošanu daudz ērtāku. Savukārt videonomas sadaļā Lattelecom piedāvā plašu filmu klāstu par pieņemamām cenām. Jāsaka, ka šis pakalpojums kļūst arvien populārāks televīzijas skatītāju vidū.

Ej līdzi laikam un izmanto mūsdienīgus informācijas tehnoloģiju risinājumus – skaties interneta TV. Tagad Jums ir lieliska iespēja septiņas dienas izmēģināt Lattelecom TV pakalpojumus (piesakoties internetā vai zvanot uz klientu apkalpošanas centru). Tas ir ērti, lēti un vienkārši!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This