Lattelecom interneta tv jaunāko filmu piedāvājums

1:30 pm by

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem kā patīkamu papildus produktu piedāvā Video nomu. Lattelecom interneta TV Video nomā iespējams par salīdzinoši nelielu samaksu uz noteiktu laiku iznomāt dažādas filmas. Lattelecom interneta TV video nomas klāsts ir patiešām plašs.

Video nomā tiek piedāvātas gan jaunas, gan laika pārbaudi jau izturējušas filmas no visas pasaules. Sev interesantas filmas atradīs komēdijas, spriedzes filmu, drāmu, fantastikas filmu un šausmu filmu cienītāji. Atsevišķas video nomas sadaļas ir izveidotas speciāli bērnu multfilmām un filmām, latviešu filmām un krievu klasiskajām filmām. Izmantojot Video nomas pakalpojumus, filmas varēsi skatīties jebkurā laikā un vietā, kur vien pieejams interneta pārklājums.

Lattelecom interneta TV

Lattelecom interneta TV Video nomā iespējams noskatīties vairākas filmas, kas salīdzinoši nesen vēl tika rādītas kinoteātros. Video nomā iespējams noskatīties vienu no pēdējā laika lielākajām sensācijām Latvijas kino – dokumentālo filmu Dokumentālists. Bērni priecāsies par iespēju noskatīties 2012.gada tapušo animācijas filmu  Lorakss (The Lorax).

Spriedzes filmu cienītājiem Lattelecom interneta TV video nomā tiek piedāvāta 2012.gada tapusī filma ar Brūsu Villisu galvenajā lomā  RED aģenti: atvaļināti un sevišķi bīstami (RED) un 2008.gadā tapusī filma ar Andželīnu Džoliju un Morganu Frīmenu galvenajās lomās Wanted, kā arī 2012.gadā tapusī Kontrabanda (Contraband).

Romantisko filmu cienītājiem (vai cienītājām) patiks 2012.gadā tapusī mākslas filma Big Miracle, kā arī 2008.gada tapusī muzikālā romantiskā filma Mamma Mia!, kas priecēs ar lieliskiem aktieriem un pasaulslavenās zviedru grupas ABBA labākajām dziesmām. Tiem, kam patīk no visas sirds izsmieties, Lattelecom interneta TV Video nomā pieejama 2007.gadā tapusī komēdija ar Rovanu Atkinsonu galvenajā lomā Mr. Bean’s Holiday.

Bez šeit pieminētajām filmām Lattelecom interneta TV Video nomā atrodamas arī vairākas citas ļoti labas, jaunas un ne tik jaunas filmas visu žanru cienītājiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This