Lattelecom internets ikdienas darbiem un izklaidei

10:00 am by

Mūsdienās darbs, mācību process ir neiedomājams bez interneta resursu izmantošanas. Tāpat, interneta pieslēgums nodrošina ar plašām izklaides iespējām, kas ietver gan komunikāciju sociālajos tīklos, gan filmu, mūzikas baudīšanu, online TV skatīšanos, tāpēc ir svarīgi, lai internets būtu stabils un ātrs. Lai savām vēlmēm piemērotu internetu spētu atrast ikviens, Lattelecom piedāvā plašāko interneta pieslēgumu piedāvājumu, tajā skaitā gan optisko, gan DSL, kā arī bezvadu internetu.

Lattelecom piedāvā plašu interneta pieslēguma klāstu

Lattelecom internets:

  • Optiskais – ātrums līdz 500 Mbit/s, pieejams Rīgā un citās Latvijas pilsētās;
  • DSL – ātrums līdz 20 Mbit/s, pieejams gandrīz visā Latvijā;
  • WiMAX – ātrums līdz 2 Mbit/s, pieejams Rīgas privātmāju rajoniem, kur nav kabeļu tīkla;
  • WiFi – bezvadu interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 10 Mbit/s, pieejams vairāk nekā 3000 vietās visā Latvijā.

Optiskais un DSL ir stabilākie un ātrākie interneta pieslēguma veidi. Optiskā interneta pieslēgums pieejams jau sākot no Ls 9.90 mēnesī, tikmēr DSL interneta pieslēgumu (interneta pieslēgums caur telefona kabeli) var iegādāties jau par Ls 6.90 mēnesī. Izvēloties kādu no šiem pieslēgumiem noteikti nevajadzēs sūdzēties par interneta kvalitāti.

Lattelecom piedāvā bezvadu internetu gan privātmājām, gan publiskās vietās visā Latvijā

Tikmēr tiem, kam patīk mobilitāte, ir iespēja pieslēgt arī bezvadu internetu, kur katrs var izvēlēties sev atbilstošāko. Ja nepieciešams stabils bezvadu internets darba mājās vai birojā, tad ir iespēja pieslēgt WiMAX sākot no Ls 12.30 mēnesī. Tiesa, interneta pieslēgums nav tik ātrs kā iepriekš minētie un arī ikmēneša maksa nav no zemākajām, tomēr tas ir pieejams mājām, kur nav iespējas, piem., pieslēgt internetu caur kabeli.

Kā lētāka alternatīva bezvadu internetam ir Lattelecom WiFi interneta pieslēgums. Tas pieejams sākot no Ls 1.96 un ir pieejams vairāk nekā 3000 publiskās piekļuves vietās visā Latvijā, kur vien redzama WiFi uzlīme. Ideāls variants pārnēsājamo datoru lietotājiem, kam bieži nepieciešams interneta atrodoties ārpus mājām vai biroja.

Protams, lai katram klientam piedāvātu viņa vēlmēm atbilstošu pakalpojumu, Lattelecom piedāvā vairākus tarifu plānus, kuriem atšķiras interneta ātrums un abonēšanas maksa. Par tarifu plāniem un sīkāk par katru no interneta pieslēguma veidiem iespējams uzzināt Lattelecom mājaslapā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This