Lattelecom pakalpojumi

2:25 pm by

Ja esam izlēmuši savā mājvietā ierīkot televīziju, internetu un tajā pašā laikā veikt arī zvanus no parastā telefona, tad jārēķinās, ka maksājot par katru no pakalpojumiem atsevišķi, nāksies šķirties no prāvas naudas summas. Taču kompānija Lattelecom sniedz iespēju saņemt visus šos pakalpojumus vienkopus.

Lattelecom sevi pozicionē, kā Latvijas fiksētā telekomunikāciju tīkla operators. Tas galvenokārt koncentrējas uz telekomunikāciju pamatpakalpojumu sniegšanu. Iedzīvotāju vidū nepieciešamība pēc moderniem sakariem kļūst arvien lielāka, tāpēc uzņēmumam arī nākotnē pastāv laba perspektīva attīstīties. Kompānija ir vērsta uz klientu, kas ir tā galvenā vērtība. Bet uzņēmuma darbinieki strādā atbildīgi, runājot savam klientam saprotamā valodā. Tas nozīmē, ka uzņēmums ilgtermiņā domā par savu reputāciju.

Latvijas iedzīvotāju vidū kompānija Lattelecom neprasa liekus komentārus, jo tā vairāku gadu garumā sevi pierādījusi, kā uzticams un klientiem draudzīgs uzņēmums. Ne bez pamata Lattelecom tiek uzskatīts par vadošo pakalpojumu sniedzēju Latvijā. Turklāt, šis zīmols ir atpazīstams plašai sabiedrībai un var lepoties, ka atzīst pat vadošo telekomunikāciju līderi valstī.

Televīzijas skatītājiem īpaši saistošas būs tematiskās pakas – katrs pēc saviem ieskatiem var izvēlēties kombinēt dažādus Latvijas, Krievijas vai ārzemju kanālus. Turklāt digitālās televīzijas apraidē būs iespēja skatīties filmu, mūzikas, sporta, izklaides, bērnu un pieaugušo pārraides.

Arī telefonsakaru jomā, Lattelecom ir līderis, jo spēj nodrošināt bezmaksas sarunas vietējā tīklā, tāpat piedāvājot arī izdevīgus tarifus zvaniem uz ārzemēm.

Abonēšanas ziņā pieprasītākais ir Lattelecom DSL internets, taču arvien populārāks kļūst optiskais internets, jo tā izplatība un pakalpojumu pieejamība kļūst teritoriāli aptverošāka. Lattelecom bija pirmā kompānija Latvijā, kas ieviesa tehnoloģiju nākotnes vārdā – optisko internetu, tagad tai parādījušies arī jauni sekotāji un konkurenti. Kā zināms, Lattelecom plašu optiskā tīkla infrastruktūras izbūvi uzsāka 2009. gadā. Arī tagad Lattelecom saglabā savas stabilās tirgus pozīcijas un vairākās pilsētās nodrošina optisko internetu ar ātrumu līdz 500 Mbit/s.

Uzņēmums neapstājas pie sasniegtā un par savu nākotnes mērķi izvirza vēlēšanos kļūt par uzticamāko visaptveroša telekomunikāciju un izklaides pakalpojumu klāsta sniedzēju, nodrošinot izcilu apkalpošanas kvalitāti un veicinot klientu lojalitātes pieaugumu, tādējādi stabilizējot uzņēmuma ieņēmumus ilgtermiņā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This