Latvijas televīzijas kanāli internetā

7:59 am by

latvijas televizijas kanali internetaLatvijas Televīzija (LTV) ir valstij piederoša televīzija Latvijā, kas raida kopš 1954. gada 6. novembra. Latvijas Televīzija daļēji tiek finansēta no valsts (60%), bet pārējo finansējumu iegūst no reklāmas. Tās darbību kontrolē Nacionālā Radio un Televīzijas Padome (NRTP). LTV ir divi kanāli: LTV1 un LTV7 (agrāk LTV2). Abi Latvijas televīzijas kanāli tiek raidīti caur Sirius 4 satelītu, kā daļa no Viasat SES SIRIUS maksas paketes.

1958. gada 19. martā ēterā izgāja pirmais vakara ziņu raidījums, kura diktors bija Valdis Čukurs. Tajā laikā ziņu nosaukums bija “Televīzijas sabiedriski politisko raidījumu pēdējās ziņas” jeb vienkārši “Pēdējās ziņas”, kuras sākumā netika pārraidītas noteiktā laikā, bet gan laika posmā no 21:30 līdz 23:00. Vēlāk ziņu izlaidums tika nosaukts par “Latvijas televīzijas studiju ziņas”, bet kopš 1963. gada “Televīzijas Panorāma” jeb vienkārši “TV Panorāma”. „TV Panorāma” ir vecākais, populārākais un skatītākais ziņu raidījums visā Latvijā, kuru skatās gandrīz visi Latvijas iedzīvotāji, gan pilsētnieki, gan arī lauku iedzīvotāji.

2007. gada 20. septembrī testa režīmā no Zaķusalas televīzijas torņa sāka raidīt virszemes ciparu virszemes televīzijas signāls, bet 2. oktobrī ciparu virszemes televīzijas pārraidīšana DVB-T standartā Rīgā sākās nepārtrauktā režīmā.

2010. gada 1. martā LTV7 pārtrauca analogo apraidi, un turpmāk to varēja uztvert tikai ciparu apraidē.1. aprīlī LTV1 pārtrauca analogo televīzijas apraidi Rīgā un 70 km rādiusā ap to, bet 1. jūnijā LTV1 pārtrauca analogo televīzijas apraidi visā Latvijā un tādējādi Latvijas televīzija pilnībā pārgāja uz ciparu apraidi.Latvijā tika pilnībā atslēgta analogā apraide.

Latvijas televīzijas kanāli ir pieejami internetā gan savās mājas lapās, gan citās mājas lapās un pat blogos. Latvijas televīzijas kanāli ir vieni no populārākajiem televīzijas kanāliem Latvijā, tāpēc to raidījumu un seriālu pieejamība internetā ir pieprasīts pakalpojums.

Latvijas televīzijas kanāli internetā ir pieejami visu diennakti, iespējams arī apskatīt TV-programmu internetā, kā arī noskatīties vecus raidījumus, seriālus un filmas TV arhīvā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This