Lēcas ar piegādi uz mājām

6:44 am by

Bērna ienākšana ģimenē nenoliedzami ir priekpilns notikums – tik daudz emociju un jaunu iespaidu kā tagad, šķiet, neesmu izjutusi nekad iepriekš. Tomēr mazulis ienes ikdienas rutīnā ievērojamas pārmaiņas – daudzus ieradumus nākas mainīt un pielāgot bērnam.

Pēdējie gadi ir paskrējuši nemanot – meita jau ir trīs gadus veca un pietiekami liela, lai apmeklētu bērnudārzu. Esmu atgriezusies darbā un paspējusi aklimatizēties, daļu savas uzmanības jau atkal veltot karjerai un dažādiem saviesīgiem notikumiem. Tomēr reizēs, kad mazā slimo, strādāju no mājām un šajā laikā nespēju aiziet pat līdz veikalam – bērns vēl ir pārāk maziņš, lai viņu atstātu vienu pašu. Vīrs mājās pārnāk vēlu, un viņa darba specifika pieprasa, lai viņš pastāvīgi atrastos uz vietas, savukārt mūsu abu vecāki dzīvo citā pilsētā. Es nesūdzos – parasti spēju veiksmīgi apvienot gan darbus, gan rūpes par bērnu, taču dažkārt nākas sastapties ar negaidīties sarežģījumiem.

Jāatzīmē, ka ikdienā nēsāju kontaktlēcas. Protams, uzturoties mājās, vairāk izmantoju brilles – acis vajag atpūtināt, turklāt, pamostoties nakts vidū, kad mazā raud, šādi ir daudz vieglāk. Lietoju 30 dienu kontaktlēcas, kas nēsājamas dienas režīmā. Šādu kontaktlēcu cenas ir visizdevīgākās, turklāt pie noteiktā ritma jau esmu pieradusi. Šīs lēcas nepieciešams nakts laikā izņemt, tieši tāpēc naktī nākas sniegties pēc brillēm – to uzlikšana aizņem tikai sekundi, kamēr lēcu ievietošana ir daudz laikietilpīgāks darbs. Arī pēc negulētas nakts vai nogurdinošas dienas dodu priekšroku brillēm, citādi acis sāk sāpēt un asarot. Savukārt, dodoties ārpus mājas, vienmēr lietoju lēcas.

Pagājušajā nedēļā meitiņa jau atkal slimoja – kārtējais vīruss, kas bērnudārzā bija skāris vairākus mazuļus. Strādāju no mājām un darbam izmantoju brilles – galvenokārt ne tādēļ, ka tā būtu ērtāk, bet gan tāpēc, ka manām kontaktlēcām bija beidzies derīguma termiņš. Nebiju rēķinājusies ar to, ka netikšu ārā no mājas, tāpēc jaunu pāri nebiju iegādājusies laikus, bet veco izmantot nevarēju. Tā kā manas acis ir izteikti jutīgas, stingri ievēroju visus kopšanas nosacījumus – valkājot lēcas, kuru termiņš beidzies, viegli varēja sākties acu infekcija.

Diena nebija veiksmīga. Mazā, jūtoties slikti, niķojās, bet darbi bija ar steigu jāpabeidz. Devos vārīt bērnam tēju, un brilles novietoju uz galdiņa blakus viņas gultai. Taču, kā izrādās, šajās pāris minūtēs bērnam bija kļuvis garlaicīgi. Man atnākot, brilles gulēja uz grīdas un tām trūka vienas kājiņas.

Kad mazo bija izdevies nomierināt, centos labot nodarīto kaitējumu vai vismaz panākt, lai brilles pilda savu uzdevumu līdz vakaram – tad mājās būtu vīrs, kurš pieskatītu bērnu, kamēr es aizbrauktu līdz veikalam. Taču nekā. Salauztās brilles spītīgi atteicās turēties, savukārt pastrādāt bez tām es nevarēju.

Sēdos pie datora un apkārt valdošajā miglā centos atrast kādu interneta veikalu, kas piedāvātu ne tikai tieši to lēcu modeli, kas man nepieciešams, bet arī nodrošinātu ātru piegādi. Bažījos, ka šeit kontaktlēcu cenas būs neadekvāti augstas, taču neko darīt –lēcas man bija vajadzīgas. Atradu interneta veikalu Lensor. Plaša izvēle, zemas kontaktlēcu cenas, turklāt ekspres piegāde. Izklausījās gandrīz pārāk labi, lai tā būtu īstenība. Turklāt cena manām ierastajām lēcām, pērkot tās kopā ar kopšanas līdzekli, bija zemākas nekā vietā, kur tās parasti ik mēnesi iegādājos. Tad nu atlika tikai ceikts pasūtījumu un gaidīt.

Pa to laiku arī mazā jau bija paguvusi nomierināties, taču es ar katru brīdi kļuvu arvien satrauktāka – darbi stāvēja uz vietas. Tomēr jau pēc stundas klāt bija laipns kurjers ar glītu un rūpīgi iesaiņotu paciņu. Biju saņēmusi tieši to, ko pasūtīju, turklāt īpaši ātrā laikā. Kamēr sataisītos, nokļūtu līdz veikalam un veiktu pirkumu, pati iztērētu daudz vairāk vērtīgo minūšu. Mans atvieglojums bija neaprakstāms. Pateicoties operatīvajai rīcībai, jau atkal varēju ķerties pie darba. Visticamāk šī veikala pakalpojumus izmantošu arī turpmāk – pieredze bija patiešām patīkama.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This