Ledusskapji interneta veikalā 220.lv

7:38 pm by

Interneta veikals 220.lv ir viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā. Te iespējams iegādāties datortehniku, mobilos tālruņus, TV, foto, video un audio tehniku, sadzīves tehniku, smaržas, mēbeles, kā arī daudzas citas ikdienā nepieciešamas preces. Īpaši iecienīta ir sadzīves tehnikas iegādāšanās interneta veikalos. Tas pats attiecas arī uz interneta veikalu 220.lv. Te sadzīves tehnikai ir ļoti plaša izvēle un patīkamas cenas.

Interneta veikala 220.lv plašajā ledusskapju piedāvājumā katrs atradīs savām vēlmēm, vajadzībām un iespējām vispiemērotāko. Te iespējams iegādāties dažādu izmēru un tilpumu ledusskapjus ar atšķirīgiem saldētavu novietojumiem, kā arī vispār bez saldētavām.

Visiecienītākie un visvairāk pirktie ir liela izmēra ledusskapji ar saldētavu apakšā, piemēram, SNAIGE RF 34 SM P10022. Šim 185 centimetrus augstajam ledusskapim ir 214 litru liels tilpums. Ledusskapja apakšā novietotā saldētava ir 88 litrus ietilpīga. Ledusskapim ir A++ elektroenerģijas klase, kā arī tas ir gana kluss – trokšņu līmenis ir 41 dB. Ledusskapis ir ideāli piemērots vairāku cilvēku ģimenei.

Ja nepieciešams mazāks ledusskapis, ir vērts apsvērt Beko CSA 22020 iegādi. Šī 144 centimetrus augstā ledusskapja tilpums ir 151 litrs. Ledusskapja apakšā ir novietotas divas saldētavas ar kopējo tilpumu 49 litri. Ledusskapja elektroenerģijas klase ir A+, trokšņu līmenis – 40 dB. Šis ledusskapis ir piemērots vienam vai diviem cilvēkiem, kā arī ģimenēm, kas neaizraujas ar pārtikas krājumu veidošanu.

Ļoti līdzīgs ledusskapis, bet ar lielāku saldētavu, ir BEKO CS 232030. Šim ledusskapim ir trīs apakšā novietotas saldētavas ar 95 litru tilpumu. Kopējais 175 centimetrus augstā ledusskapja tilpums ir 303 litri. Šis ledusskapis ir arī ļoti energoefektīvs – tā elektroenerģijas klase ir A++.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This