Lego konstruktori bērniem jebkurā vecumā.

6:05 am by

lego cilvēciņš

Jau sākot no agra vecuma bērns sāk attīstīties, veidojas dažādas izpratnes, viņš iemācās izmantot pirkstiņus. Tad nu bieži vien izvēlamies tādas rotaļlietas, kas gan radīs prieku un izklaidēs, gan tādas, kas veicinās domāšanu, palīdzēs kustināt pirkstiņus. Šādas rotaļlietas noderīgas būs bērniem jebkurā vecumā – sākot no pašiem mazākajiem, līdz jau gana lieliem bērniem, kas vēl joprojām labprāt aizrausies ar dažādas sarežģītības pakāpes Lego konstruktoriem. Tieši tā – šādas rotaļlietas, kas palīdzēs bērnam gan sevi izklaidēt, gan attīstīt, ir tieši Lego konstruktori – turklāt, tie domāti bērniem jebkurā vecumā.

Spēlējoties ar Lego konstruktoriem, bērnam būs interesanti un aizraujoši. Apjausma, ka tiek veidots kaut kas jauns, tāds, kas ir paša un pavisam oriģināls, sniegs prieku bērnam jebkurā vecumā – pat mazākie ļoti labi apjauš, ka radījuši kaut ko savu un tas viņiem sagādā īpašu prieku. Un lai gan iespējams Lego konstruktoru likt arī rūpīgi sekojot instrukcijām, kas palīdz veidot un attīstīt koncentrēšanos, norāžu izpratni un dažādi citādi veicināt bērna stratēģisku un strukturētu domāšanu, arī spēlēšanās ar Lego pilnīgi bez nekādām instrukcijām un pamācībām ir izglītojoša un jautra – tā veicinām bērna radošumu. Portams, bērns var sekot norādītajām instrukcijām, spēlējoties ar Lego, kas gan vairāk būs piemērots jau lielākiem bērniem – tiem, kas māk instrukcijas jau paši izlasīt un izprast. Bet mazākajiem instrukcijas nebūt nav vajadzīgas – galvenais, lai konstruktors ir krāsains, košs, klucīši viegli saliekami. Ja vēl tas ir mobils – ritentiņi un dažādu formu figūriņas – bērnam būs dubulti liels prieks ar to spēlēties.

Lego konstruktorus atradīsim piemērotus dažādu vecumu bērniem, gan pašiem mazākajiem, sākot no pusotra gada vecuma, gan lielākie bērniem – arī padsmitnieki labprāt izmantos iespēju salikt kādu sarežģītāku Lego konstruktoru. Modeļu sarežģītības pakāpes ir atbilstošas bērnu vecumam, kam konstruktors paredzēts. Galvenais, ko paredz Lego – bērnam jāliek lietā savs radošums, izdoma, jāsaprot kā un kur pareizi katra detaļa jāievieto, lai sanāktu tas, kas paša ieplānots, vai kas attēlots uz Lego konstruktora instrukcijā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This