Lenovo portatīvie datori – pieejams un ātrs dators

3:15 pm by

Lenovo ir starptautisks uzņēmums, kas galvenokārt nodarbojas ar portatīvo datoru ražošanu. Lenovo portatīvie datori ir vieni no populārākajiem datoriem pasaulē. Datoru lietotāji tos ir iecienījuši labās kvalitātes un pieejamās cenas dēļ. Par Lenovo portatīvo datoru kvalitāti nav jāšaubās, jo šobrīd Lenovo un IBM ir apvienots uzņēmums. Nosaukums IBM nav svešs nevienam datoru pazinējam, par IBM produkciju nekad nav bijis jāšaubās.

Lenovo portatīvo datoru tehniskā specifikācija spēs apmierināt ne tikai prasīgus biroju darbiniekus, kuri vēlas ātrus un ērtus datorus, bet arī tos, kuriem dators galvenokārt paredzēts izklaidei – spēļu spēlēšanai. Lenovo portatīvie datori ir pietiekoši labi, lai neliktu vilties arī prasīgākajiem datorspēļu cienītājiem.

Šobrīd interneta veikalā 220.lv par īpašu akcijas cenu tiek piedāvāts portatīvais dators Lenovo E325. Šim datoram ir stilīgs dizains, 13.3 collu liels ekrāns, AMD E-Series dual-coreE450 1.65 GHz procesors, 4 GB liela operatīvā atmiņa, 500 GB liels cietais disks, Bluetooth un trīs USB porti. Dators ir aprīkots ar Windows 7 Home Premium 64 operētājsistēmu un ATI Mobility Radeon 6320 videokarti.

Lenovo E325

Lenovo piedāvā arī biznesa klases portatīvos datorus, kas ar savu izskatu un ātro darbu neliks vilties pat augstākā līmeņa vadītājam. Šāds dators neapšaubāmi atstās labu iespaidu arī uz klientiem un sadarbības partneriem. Pie biznesa klases portatīvajiem datoriem pieder IdeaPad B570e Business. Datoram ir ļoti elegants dizains, liels 15.6 collu ekrāns un Intel HD Graphics 3000 videokarte, kas ļaus izbaudīt HD kvalitātes video. Dators ir ļoti ātrs – 6 GB liela operatīvā atmiņa to nodrošina. Savukārt failu uzglabāšanai var izmantot 320 GB lielo cieto disku.

IdeaPad B570e Business

Lenovo portatīvo datoru klāstā katrs, neatkarīgi no savām prasībām, atradīs sev piemērotāko.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This