LG LED televizori – pieprasītākā kvalitāte

10:15 pm by

LG LED televizoriViens no pazīstamākajiem televizoru ražotājiem ir kompānija „LG Electronics”, kuras vadmotīvs ir veidot labāku un laimīgāku dzīvi ikvienam, kas lieto viņu produktus. LG simbola aplī ietvertie burti simbolizē pasauli, nākotni, jaunību, cilvēcīgumu un tehnoloģiju. Šie simboli un jaunās tehnoloģijas raksturo viņu produktus, kurus lieto miljoniem cilvēku pasaulē. Viena no pazīstamākajām LG produktu kategorijām – LED televizori.

LG LED TV nodrošina neticami spilgtus un skaidrus attēlus, bet tās nav vienīgās priekšrocības. LG laika gaitā ir pārbaudījusi produktus un noskaidrojusi, kas klientiem interesē visvairāk, tāpēc tagad spēj piedāvāt kvalitatīvus un inovatīvus TV modeļus. Pateicoties tehnoloģijām, LG piedāvā arī SMART TV, kas televizoru padara par īstu multimediju ierīci, pret kuru vienaldzīgs nepaliks neviens.

LG LED TV priekšrocības:

  • Stilīgs dizains – LED TV ir īpaši plāni, lieliski piemēroti stiprināšanai pie sienas.
  • LG piedāvā televizorus arī SMART TV konfigurācijā – televizori, kas nodrošina neierobežotu piekļuvi tūkstošiem filmu, pielāgojamu programmu, videoklipu, internetam u.c.
  • Bezvadu režīms – LG LED televizoriem pieejama papildus bezvadu režīma funkcija, kas ļauj lietot televizoru bez kabeļiem un vadiem.
  • 3D iespējas – televizori darbojas arī kā 3D televizori, piedāvājot iespēju skatīt TV saturu 3D formātā.
  • WiFi savienojums – iespēja piekļūst WiFi tīklam izmantojot USB adapteri.

LG televizori jau no 100 latiem

LG apliecina, ka ir globāla kompānija un tā cenšas uzturēt ciešas ar klientiem visā pasaulē, tāpēc viņu produkcija, tajā skaitā arī LED televizori, ir plaši pieejama. Arī Latvijā ir iespēja āri un par izdevīgām cenām iegādāties LED televizorus jebkurai gaumei. Kur? Interneta veikalā 1a.lv ir plašs LG televizoru klāsts, sākot no 100 latiem.

Interneta veikalā 1a.lv televizori pieejami izmēros no 19 collām līdz 55 collām, tāpēc televizoru savām vajadzībām atradīs ikviens, neatkarīgi no tā vai tas ir kompakts TV virtuvei vai liels televizors viesistabai. Arī funkciju klāsts plašs, turklāt pieejami LG TV modeļi ar 3D funkciju vai kā SMART TV. Piegāde pa visu Latviju.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This