Lielākas naudas summas iespējams aizņemties arī internetā!

12:49 pm by

patēriņa kredītiPatēriņa kredīti ir aizdevumi, kas paredzēti fiziskām personām(nevis uzņēmumiem) savām personiskajām vajadzībām. Galvenais nosacījums, lai saņemtu patēriņa kredītus, ir regulāru ikmēneša ienākumu esamība, ko var apliecināt ar nepieciešamajiem dokumentiem(konta izrakstiem, izziņām no VSAA uc.) Parasti, pieejamās naudas summas ir robežās no 200Ls līdz 7000 latiem ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz pat desmit gadiem.

Patēriņa kredīti domāti reizēm, kad nepieciešama lielāka naudas summa, nekā spēj piedāvāt ātro kredītu aizdevēji. Lai izvēlētos šādu patēriņa kredītu, nepieciešams rūpīgi izvērtēt piedāvājumus un kārtīgi aprēķināt pilnīgi visas izmaksas, lai skaidri zinātu, kāda ir kredīta cena. Banku piedāvājumi ir atšķirīgi, kā arī procenti ir atkarīgi no tā, cik un uz kādu periodu aizņemas.

Piesakoties patēriņa kredītam, der atcerēties:

  • Nepieciešama kāda oficiāla izziņa par pietiekoši lielu periodu, kas apliecina aizņēmēja ikmēneša ienākumus
  • No ienākumu apmēra būs atkarīgs izsniegtā aizdevuma apmērs
  • Parasti, lai saņemtu patēriņa kredītu, ir jābūt vecumā no 20 gadiem
  • Jāizvērtē pieejamā kredīta cena(procenti, komisijas maksa par noformēšanu uc.)
  • Jāizvēlas sev piemērotākais ikmēneša maksājumu lielums un grafiks

Šobrīd Latvijā viens no pieprasītākajiem patēriņa kredītiem ir BigBank patēriņa kredīts, kas piedāvā lielākās naudas summas no visiem interneta kredītu aizdevējiem – līdz pat 7000Ls – labākā izvēle, ja ar vienu vai diviem tūkstošiem latu kādas vajadzības realizēšanai ir par maz! Bet, jebkurā gadījumā, ieteicams salīdzināt pēc iespējas vairākus kredītu aizdevējus, jo tikai tādā veidā Jūs atradīsiet sev piemērotāko un izdevīgāko variantu, kā arī, aizņemieties gudri un apdomīgi!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This