Lieliska iespēja atdot tik, cik aizņēmies

9:11 am by

Finansiālas problēmas var piemeklēt negaidīti. Neilgi pirms algas dienas saplīst automašīna. Ko darī? Var aizņemties no tuvuniekiem, bet arī viņiem ne vienmēr būs ko aizdot. Nokārtot bankā aizdevum? Tas prasīs laiku un būs jāmakā komisijas maksa un aizdevuma procenti. Ātros kredītus internetā var saņemt bez izziņām par ienākumiem, galvotājiem, bez ķīlā atstātas automašīnas. Turklāt, izvēloties aizdevumu līdz algai, pirmajā reizē nebūs jāmaksā komisijas maksa! Pēc 30 dienām atmaksāsi to, ko biji aizņēmies!

Ātrajā kredītā aizdevumā līdz algai tiek piešķirta maksimālā naudas summa Ls 300. Pirmajā reizē aizņēmējam būs iespējas saņemt Ls 150 bez komisijas maksas. Tas nozīmē: aizņēmies Ls 150, tad tādu pašu summu arī atdosi. Otrajā reizē būs pieejami jau Ls 200, bet trešajā Ls 300 vai pat Ls 400. Aizdevumu līdz algai piešķir VIA Sms, SMS Credit, SOHO Credit, MiniCredit. Katram kredītdevējam attiecībā pret aizņēmēja vecuma grupu ir savi nosacījumi, kurus vislabāk ir izpētīt comparo.lv salīdzinājuma tabulā. Pievērs uzmanību, kā kredītiestādes pakalpojumus novērtē kvalitātes kontrole, piemēram, Patērētāju Tiesību aizsardzības centrs!

Reģistrācija kredītam notiek kredītdevēja mājas lapā. Uz kalkulatora sakalas atzīmējot nepieciešamo naudas summu un plānoto atmaksas termiņu. Otrajā reizē aizņemoties Ls 200 uz 14 dienām būs jāmaksā mazāka komisijas maksa nekā šo pašu summu aizņemoties uz 30 dienām. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējos izdevumus. Lai reģistrētu savu bankas kontu, kurā tiks pārskaitīts pieprasītais kredīts, kredītdevēja bankas kontā būs jāpārskaita Ls 0,01. Parasti kredītiestādēm bankas konti ir atvērti visās lielākajā Latvijas bankās. Saskaņojot savu un kredītiestādes banku, nauda kontā ienāks jau pēc 15 minūtēm. Saņemto kredītu varēs atmaksāt ar interneta bankas starpniecību. Neskaidrību gadījumos konsultācijas katru dienu sniedz kredītiestāžu operatori. Kredīta pieprasījumi tiek noformēti arī brīvdienās. Ja nauda ir nepieciešama pēc iespējas ātrāk, tad ieteicams kredītam reģistrēties dienas pirmajā pusē. Izvēloties ātro kredītu internetā, finansiālās grūtības atrisināsi bez liekiem skaidrojumiem, bez ķīlas un procentiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This