LNT tiešraide internetā 24 stundas diennaktī

12:31 am by

Visiem zināmā un ievērojamu popularitāti iemantojusī telekompānija „LNT” (Latvijas Neatkarīgā televīzija) kā pirmais privātais vislatvijas televīzijas kanāls tika izveidots pagājušā gadsimta nogalē – 1996. gadā, kad tā dēvētā brokastu televīzija “PICCA TV” apvienojās ar ziņu kanālu “NTV5”. Tagad tā ir lielākā komerciālā televīzijas kompānija Latvijā, kas pamatoti dēvējas par ģimenes kanālu un televīziju no sirds. Plašai auditorijai visā Latvijā LNT piedāvā ne vien objektīvu informāciju, bet kas vēl svarīgāk – pozitīvas emocijas caur daudzveidīgo pārraižu klāstu.

Pašlaik LNT ir viens no skatītākajiem izklaides kanāliem Latvijas televīzijas auditorijas vidū. LNT skatītājiem piedāvā ļoti daudzpusīgu programmu – ziņas, labākās filmas un seriālus, humora šovus un izklaidējošas programmas. Ik sezonu LNT skatītājus pārsteidz ar aizraujošiem mūzikas šoviem vai Latvijas ražojuma filmām, kuru uzņemšanā iesaistījās arī pats kanāls.

Šo televīzijas skatīšanās iespēju dēļ ikdiena bez kanāla LNT nav iedomājama turpat vai katrā mājā. Nereti ar to mostas un dodas pie miera. Tādēļ skatītājiem svarīga arī telekanāla mobilitāte, proti, tā skatīšanās iespējas jebkur. Jau tagad Latvijas televīzijas kanālu cienītājiem nav sveša lieta televīzijas pārraides skatīties internetā. Piemēram, līdz šim kanāls LNT jau bija pieejams ziņu portāla tvnet.lv sadaļā „Online TV”, kā arī paša telekanāla mājas lapā lnt.lv un mājas lapā „TV3 Play”. Taču lielākoties tur skatāmi vien atsevišķi raidījumi un filmas, turklāt tikai kā arhīva ieraksti.

Turpretī lielākais telekomunikāciju uzņēmums „Lattelecom” LNT skatītājiem piedāvā līdz šim nebijušas iespējas – skatīties LNT tiešraidi internetā 24 stundas diennaktī un tā visas nedēļas garumā. Tas iespējams „Lattelecom” kompānijas jaunākā pakalpojuma – interneta televīzijas – lietotājiem, turklāt par neticamu cenu – tikai no 2,85 latiem mēnesī. Taču tie klienti, kuri jau ir „Lattelecom” interneta pieslēgums, var izmantot vēl lielākas šī pakalpojuma priekšrocības, proti – izklaides kanālu LNT internetā skatīties bez maksas.

Vien jāpiebilst – lai LNT tiešraide internetā būtu skatāma vēlamajā kvalitātē, interneta datu pārraides ātrumam jābūt vismaz diviem megabitiem sekundē. Visiem „Lattelecom” interneta lietotājiem šāds ātrums pieslēgtajā pakalpojumā jau ir nodrošināts.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This