MaffamFreeform dārza mēbeles

12:10 pm by

maffamfree darza mebelesUz mirkli apstādiniet steidzīgās domas un centieties atsaukt atmiņā vietas un notikumus, kas pagājušajā vasarā ir likuši Jums justies vislabāk! Visticamāk, Jūs atminēsities mirkli kā piemājas dārzā no ābeles rāvāt ābolu, kā dienas tveices nogurdināti pievakarē kopā ar draugiem lapenē malkojāt dzērienus un kā ar basām kājām staigājāt pa mauriņu. Gada siltie mēneši ir radīti, lai būtu tuvāk dabai. Tāpēc ir vērts padomāt par sava dārza iekārtojumu, un Jūsu nākamā vasara būs vēl piepildītāka!

MaffamFreeform mēbeles ir kā radītas dārza interjeram. Tās notur muguru pareizā pozīcijā tikpat labi kā iekštelpu mēbeles un rada vēlēšanos dārzā uzturēties vēl ilgāk. Dažkārt potenciālos mēbeļu īpašniekus mulsina mēbeļu tumšais tonis, kas liek domāt, ka saulē tās varētu sakarst. Mēs varam to atspēkot. Mēbeļu īpašais pārklājums nodrošina to, ka tās pārlieku nesakarst un neatdziest. Tās ik brīdi ir tīkamas pieskārienam. Turklāt pateicoties caurumiņiem krēslos, sēžot Jūs nesvīdīsiet. Mēreni siltās dienās Jums no visām pusēm varēs piekļūt spirdzinošs dzestrums. Savukārt, kad vēsos vakaros vēlēsities sasildīties, ieklājiet krēslā mīkstu segu.

Cik daudz ir cilvēku, tik daudzveidīgas ir atpūtas iespējas dārzā. Dažs dārzā iznāk uzsmēķēt un apdomāt dienā paveikto, cits nāk lasīt grāmatu, bet vēl kāds labprāt ietur svaigā gaisā maltīti viens vai ar tuviniekiem.

Sākotnēji MaffamFreeform mēbeļu dizaineris Raimonds Cīrulis orientējās uz izmēros lielu izstrādājumu radīšanu. Tā tapa galdi MONO Table un KING Table, krēsli LUCKY WHALE, EGO un MANU KING, kas lieliski noder dārza maltīšu un atpūtas reizēs. Tomēr ar laiku Raimonds ievēroja, ka cilvēki interesējas arī par nelielākām mēbelēm. Tad tapa mazais un ekscentriskais galdiņš MINI Table un krēsliņš BOSS – visjaunākās MaffamFreeform mēbeles, kas noder nesteidzīgai dūma vilkšanai dārzā vai vienkārši atelpai. Īsts atradums literatūras mīļotājiem un domātājiem ir MANU Nest iekaramais krēsls.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This