Maināmo paklāju noma

12:02 pm by

Viens no efektīvākajiem un vienkāršākajiem līdzekļiem, kā ikdienā rūpēties par uzņēmuma telpu tīrību un vienkāršu kopšanu, ir maināmo paklāju noma, jo tā palīdz ievērojami samazināt telpu piegružošanu. Un vai tad nav vienkāršāk telpas nepiegružot un nepienēsāt ar mitrumu nekā, rūpējoties par darbinieku un apmeklētāju drošību un ērtībām, tās tīrot vairākas reizes dienā?

Maināmo paklāju noma ir lielisks līdzeklis, lai izvairītos no uzņēmu telpu piegružošanas. Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvā dažādu maināmo paklāju nomu un uzturēšanu, sniedzot iespēju ikvienam atrast sev piemērotāko risinājumu. Turklāt arī uzturēšanas veidu piemēro katram klientam, proti, ja uzņēmumu ikdienā apmeklē ļoti liels skaits cilvēku, paklājus nepieciešams mainīt biežāk nekā vietās ar mazāku cilvēku plūsmu.

EPS maināmo paklāju noma piedāvā sešu dažādu veidu paklājus, kas atšķiras ar materiālu, izskatu, funkcijām un citiem rādītājiem. Piemēram, neilona paklāji ļoti efektīvi aiztur dažāda veida netīrumus, kokvilnas paklāji izceļas ar lielisku mitruma uzsūkt spēju, bet gumijas skreiperi piemēroti lielāku netīrumu, piemēram, grants un dažādu gružu savākšanai. Maināmo paklāju noma pakalpojumi piedāvā arī īpašu komforta paklāju nomu. Tie ir gumijas paklāji telpām ar slidenu grīdu drošības paaugstināšanai.

Pieejama arī īpaši izstrādātu maināmo paklāju noma ar uzņēmuma logotipu, attēlu vai ziņojumu atkarībā no klienta vēlmēm, kā arī sarkano maināmo paklāju noma īpašiem gadījumiem. Šo maināmo paklāju noma palīdz radīt īpašu noskaņu telpās un rūpējas par uzņēmuma tēlu, vienlaicīgi nodrošinot tīras un sausas telpas.

EPS maināmo paklāju noma ir pieejama visā Latvijā, katrā reģionā darbojas uzņēmuma pārstāvis. Pieteikties maināmo paklāju nomai var sazinoties ar EPS pārstāvi attiecīgajā reģionā vai rakstot uz e-pastu info@eps-serviss.lv. Ar maināmo paklāju nomas pārstāvju kontaktinformāciju un plašāku informāciju par pieejamajiem pakalpojumiem un paklāju veidiem var iepazīties interneta vietnē berendsen.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This