Mājas internets

8:24 am by

majas internetsMājas ir vieta, kur cilvēks pavada dienas lielāko daļu, tāpēc nevar noliegt, ka modernas informācijas tehnoloģijas ir viens no svarīgākajiem mājsaimniecības dzīves kvalitātes rādītājiem.

Šobrīd plašā klāstā ir pieejami dažādi interneta pieslēgumu veidi. Mājas internets nodrošinās ar ātru un stabilu pieslēgumu interneta tīmeklim mājā vai dzīvoklī. Interneta lietotāji Latvijā jau paguvuši novērtēt Lattelecom mājas interneta priekšrocības. Vienā no variantiem – VIP komplektā optiskais internets būs pieejams ar lielisku ātrumu, līdz pat 500 Mbit/s (kas patlaban ir maksimāli iespējamais interneta ātrums).Lattelecom – tas būs Jūsu pirmais solis ceļā uz moderno pasauli.

Mājsaimniecībās, kurās ir ierobežotas iespējas ierīkot optisko vai kādu citu internetu, vienmēr pastāv iespēja izmantot DSL internetu. Tas būs labs risinājums, kas patiks visiem ģimenes locekļiem, jo tam var pievienot vairākus datorus. Ja ģimenē ir students vai skolēns, kuram ir savs portatīvais dators, tad arī viņi varēs izmantot internetu vienlaicīgi ar stacionāro datoru.

Iedzīvotāji uzskata, ka laukos nav iespējas tikt pie laba interneta, taču tā nav patiesība. Jo DSL internets nodrošina ne tikai stabilu pieslēgumu, bet sniedz arī pietiekoši labas failu lejupielādēšanas un augšupielādēšanas iespējas. Tas nozīmē, lai ko Jūs arī nedarītu internetā – tas darbosies bez aizķeršanās. Jums nebūs jāsaskaras ar tādām problēmām, kas piemeklē mobilā interneta lietotājus, kad pēkšņi pārtrūkst savienojums vai mainās datu ielādes ātrums. Arī finansiālajā ziņā DSL interneta pieslēgumam izmaksas nebūs augstas. Jums mēnesī būs jārēķinās ar 6,90 latu lielu rēķinu, ja izvēlēsieties ekonomisko pieslēguma variantu.

Mājas internets ir labākais pieslēgums mājsaimniecībā. Lattelecom piedāvā izvēlēties kādu no Mājas komplektu variantiem, kuros būs iekļauta arī interaktīvā televīzija ar vairāk, kā 100 dažādiem kanāliem. Komplektā būs iespēja ierīkot arī Mājas tālruni, bet labākajiem komplektiem tiks piedāvāti dažādi lieliski bonusi. Pašiem labākajiem mājas komplektiem šobrīd tiek piedāvātas dažādas papildiespējas, kas ļauj saņemt vairākus pakalpojumu par to pašu cenu. Ieskaties – www.lattelecom.lv, tur Tu atradīsi arī citus aktuālus piedāvājumus.

Nedzīvo bez interneta, izvēlies Lattelecom mājas internetu un dzīvo bez raizēm. Atceries, ka tikai pie Lattelecom izdevīgus piedāvājumus var saņemt izglītības iestāžu darbinieki, jaunās un topošās māmiņas (arī tēti) un cilvēki ar īpašām vajadzībām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This