Mājas lapas hostings un konkurence

12:15 pm by

Mājas lapas hostings un konkurenceTurpinot attīstīties modernajām tehnoloģijām, ir svarīgi, ko tās spēj dot cilvēkiem, kā arī piesaistīt to uzmanību. Ir dažādi speciālisti, kuri ir ieinteresēti savu produktu tālākai pārdošanai. Mājas lapas hostings un konkurence nav izņēmums. SIA ‘‘GARM Technologies’’ veiksmīgi seko līdzi jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, ko varētu ieviest savā tālākajā gaitā kā stabils hostinga provaideris.

Klasiskais Linux hostings ir visbiežāk izmantotais, jo tas nav specifisks un lieliski tiek galā ar dažādām mājas lapām un uzņēmumiem, kuri nav izteikti lieli savā attīstībā un vēlmēs. Arī šeit notiek nepārtraukta izpēte un sekošana līdzi attīstībai. Redzamākais rezultāts tam ir SSD (Solid State Drive) datu nesējus, kas nodrošina daudz drošāku un ātrāku darbību. Izvēlei pieejami Alfa, Beta un Gamma iedāvājumi, kas atšķiras pēc komplektācijas un pieejamo resursu apjoma. Lētākais Alfa piedāvājums ar 10 GB diska vieta savas mājas lapas izmitināšanai un darbībai maksā vien 1,94 Ls, ja tiek noslēgta sadarbība vismaz uz 3 gadiem. Par papildus 2,95 Ls mēnesī ir pieejamas SSL šifrēšanas iespējas. Maksimālais domēnu skaits vienkāršākajā piedāvājumā ir 2, bet apakšdomēnu – 10. Pieejama arī iestatāmā web statistika ar speciālajām programmām Webalizer un AWStats. Pamata serveris ir LiteSpeed Enterprise. Saita radīšana ar 5 soļiem iespējama ar papildus 0,95 Ls samaksu mēnesī. moderna antivīrusu aizsardzība pasargās pret nevēlamiem vīrusiem un spama, kas var nopietni apdraudēt visu mājas lapu.

Profesionālais ASP.NET hostings sevī ietver labākos resursus un tehnoloģiskos sasniegumus, kādus hostinga provaiders var piedāvāt. Tas ir sevišķi pielāgots lieluzņēmumiem, kas vēlas uz serveriem uzstādīt daudz sarežģītākas programmas ar papildus nepieciešamību iegūt pēc iespējas lielāku drošību. Serveri ir balstīti uz moderno DNS sistēmu un licenzētām programmām, kas ļaus tikt galā ar dažādas sarežģītības uzdevumiem. Operētājsistēma ir Windows 2003 Server Standard R2 II56.0 ar Plesk vadības paneli. Pieejami dažādi vadības un piekļuves rīki, kā arī skripti un programmēšanas piederumi. Pieejami dažāda veida serveri – ekonomiskākais One, kā arī lieljaudas Rapid un citi. Atsevišķi var nokomplektēt cietā diska apjomu, RAM, IP adrešu skaitu, porta ātrumu, administrācijas rīkus u.c. lietas, kas palīdzēs attīstīties vēlamajā virzienā un sasniegt nospraustos mērķus. Moderna ir arī IP KVM piekļuve pie konsules un citi rīki, kas palīdzēs ievērojami uzlabot mājas lapas uzturēšanu un funkcionēšanu.

Mājas lapas hostings un konkurence ir lieliski sabalansēts, lai tiktu galā ar dažāda veida klientiem. Ir pieejami sevišķi ekonomiski hostinga piedāvājumi, kas neatkarīgi no pakalpojumu daudzuma ļaus saglabāt drošību un ātrumu. Lielākajiem uzņēmumiem un sarežģītākajām mājas lapām, kurām ir raksturīga vajadzība pēc papildus drošības un ātruma. Katrā gadījumā ir pieejamas rezerves kopijas un antivīrusu aizsardzība, kā arī papildus var saņemt arī speciālu ugunsmūri serverim. Sevišķi apjomīgam produktam ir pieejams VPS hostings, kas sevī ietver labāko fizisko serveri Latvijā. Katrs var atrast sev labāko risinājumu un būt drošs par tā darbības iespējām neatkarīgi no uzņēmuma vai kādas citas instances specifikas. Pieredzējuši speciālisti ļaus viegli atrast labākos risinājumus un sasniegt mērķus. Hostings profesionāļu vadībā ievērojami uzlabos kopējo mājas lapas un uzņēmuma darbību daudz īsākā laika posmā un bez neprognozējamiem ieguldījumiem. Nemitīgā attīstība un rūpes par katru klientu ļaus rast abpusējus labumus un ilgstošākas sadarbības iespējas. Ilgākas sadarbības gadījumos iespējami vēl lielāki ieguvumi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai