Mājas trenažieri – sports tavās mājā

1:40 pm by

Dzīvot nozīmē būt kustībā. Kustības un sports palīdz saglabāt fizisko formu. Kad aiz loga vairs nav tik jauki laika apstākļi, lai nodarbotos ar sporta aktivitātēm grīvā dabā, tad jādomā par citiem risinājumiem. Viens no variantiem ir pašiem mājās iegādāties trenažieri. Tad nekas vairs nevarēs iztraucēt no Jūsu mīļākajāmfiziskajām nodarbēm.

Interneta veikals 220.lv ir padomājis arī par plašu trenažieru piedāvājumu klāstu. Interneta veikala 220.lv mājas lapā Jūs atradīsiet gan skrejceliņus, gan eliptiskos trenažierus, gan velotrenažierus, gan kompleksos trenažierus, kā arī spēka trenažierus un citus. Turpat iespējams atrast praktiski visu sportam nepieciešamo inventāru. Plašā klāstā ir arī dažādu izmēru hanteles. Izvēloties preces no viena interneta veikala, Jūs varēsiet aprīkot praktiski visu sporta zāli. Jo vairāk trenažieru Jums būs, jo lielāka iespēja nodarbināt visas muskuļu grupas. Protams, var doties arī uz trenažieru zāli, bet zinot, ka tur parasti par stundas apmeklējumu jārēķinās ar ievērojamu naudas summu. Tieši šī iemesla dēļ daudzi cilvēki biežāk par vienu reizi nedēļā nevar atļauties doties uz trenažieru zāli. Ja Jums pašiem būs mājās trenažieris, tad varēsiet nodaroties ar muskuļu vingrināšanas uzdevumiem kaut katru dienu un bez laika ierobežojumiem. Tas nozīmē, ka trenažiera iegāde ātri vien atmaksāsies.

Spokey FloridaInterneta veikalā 220.lv ir atrodami salīdzinoši lēti trenažieri, piemēram, velotrenažieris Spokey Florida maksās vien 79 latus, turklāt šis trenažieris būs vizuāli pievilcīgs, tāpēc iederēsies jebkuras telpas diainā. Tā sarkanā krāsa īpaši patiks daiļā dzimuma pārstāvēm. Turklāt tas ir gana kompakts un būs ērti novietojams arī dzīvesvietās ar ierobežotu platību. Jāpiebilst, ka maksimālais trenažiera lietotāja svars var būt 110 kilogrami. Savukārt tiem fizisko aktivitāšu cienītājiem, kas dod priekšroku skriešanai, ļoti labs mājas trenažiera variants būs arī skrejceliņš Hammer Walkrunner CSR. Tam ir īpaši augsti tehnisko parametru rādītāji, būtiski, ka LED displejā Jūs redzēsiet gan savu noskrieto ātrumu, tāpat varēsiet redzēt arī sava pulsa rādītājus, ko nav iespējams nojaust, ja nodarbojaties ar skriešanu brīvā dabā. Iepērkoties interneta veikalā 220.lv, Jums nebūs jāsatraucas par preču piegādi, jo kurjers Jūsu izvēlēto trenažieri nogādās līdz pašām durvīm.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This