Kur var nopirkt mākslinieces radītas rotaslietas?

7:12 pm by

Ja meklē īpašas rotaslietas īpašam cilvēkam, tad mākslinieces Ailī rokām radītajām rotaslietām būs personīga attieksme, kvalitāte un skaistums. Kaklarotas, gredzeni, auskari, rokassprādzes un citas krāšanas lietas apskati mājas lapā pearls4us.com.

Pareizās rotaslietas liks arī vairākas reizes valkātam tērpam izskatīties kā jaunam. Rotas lietas – pērles un Swarotvski kristāli ir lieliska iespēja investēt savā skaistumā un sievišķībā. Interneta veikalā pearls4us.com atradīsi elegantas pērļu un kristālu rotaslietas – kaklarotas, gredzenus, auskarus, rokassprādzes. Varbūt tuvāki materiāli tevi ir stikls, akmens, koks un koraļļi vai putnu spalvas – arī šāda veida rotas tu atradīsi pearls4us.com piedāvājumā. Rotaslietām ir dažādi slīpējumi un formas – apaļas, lāses veida, ķekara, sirsniņas un zvaigznītes. Vari izvēlēties pēc krāsas: sarkanas, baltas, melnas rotas, bet varbūt tirkīzzilas, bordo vai varavīksnes?

Pērļu rotaslietas

Kad rota izvēlēta, spied ‘’ ielikt grozā’’, un vari turpināt tālāko iepirkšanos. Kad pirkumu saraksts ir gatavs, aizpildi rezervācijas anketu. Rota tiek rezervēta, līdz tiek saņemta samaksa. Rezervācijas ilgums 5 dienas. Apstiprinot pasūtījumu, rēķins tiks nosūtīts uz norādīto uz e-pastu.Par rotām var norēķināties, veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu vai izmantojot savu internetbanku. Ņemot vērā, ka ne vienmēr ir iespējams ar izvēli trāpīt desmitniekā, rotaslietas 14 dienu laikā ir iespējams atgriezt. Sadarbojoties ar Latvijas Pastu, piegādi varēsi saņemt vienas darba dienas laikā. Ja pirkuma cena nepārsniegs Ls 20, tad par sūtījumu būs jāmaksā Ls 3, ja pirkuma cena būs vairāk par Ls 20, tad sūtījums nemaksās neko. Ja pa ceļam ir Āgenskalns, iepriekš kontaktējoties ar mākslinieci, pasūtījumu varēsi saņemt tajā pašā dienā.

Ja ir konkrēta ideja, ko vēlies realizēt, pakonsultējies ar mākslinieci: raksti: aili@pearls4us.com vai zvani 29212550. Tu vari mākslinieci uzaicināt ciemos uz meiteņu vakaru. Tur tev klātienē tiks izrādīta visa rotu kolekcija, kā arī uzzināsi vairāk par pērlēm un citiem rotaslietu materiāliem. Rotaslietas nekad nav par daudz – esi skaista svētkos un arī ikdienā!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This