Kāpēc izvēlēties māla dakstiņus?

12:10 pm by

 Jumts ir mājas galva, kas padara māju izturīgu un arī skaistu. No jumta seguma izvēles ir atkarīgs ne tikai tas, cik ilgi māja kalpos saimniekam, bet arī mājas ārējais izskats. Skaists jumts padara visu māju pievilcīgāku.

Māla dakstiņi ir klasiskais variants jumta segumiem. Māls ir dabisks materiāls, kurš ar laiku paliek tikai pievilcīgāks, tāpēc klients var neuztraukties par to, kā viņa māja izskatīsies pēc 20-30 gadiem. Māls ir izturīgs materiāls, kurš kalpos ilgi un nezaudēs savas labas īpašības. Māla dakstiņi var izturēt lielās temperatūras svārstībās, kas ir noderīgs tajās valstīs, kur klimāts ir mainīgs. Māls nebojājas laika gaitā, atšķirībā no citiem dabiskiem materiāliem. Māla dakstiņus neapdraud kaitēkļi vai kaitīgi mikroorganismi, tāpēc jumts no māla dakstiņiem būs izturīgs un kalpos ilgus gadus.

Māla dakstiņi ir klasisks variants, bet mūsdienās klienti bieži vien izvēlās lētako variantu, piemēram, betonu. Laika gaitā betona dakstiņi kļuva par konkurentu māla dakstiņam, bet ne tikai zemākās cenas dēļ, bet arī tāpēc, ka betona dakstiņi tiek veidotas pēc jaunākajām tehnoloģijām. Māla dakstiņi ir dargākās par betona dakstiņām, bet māla dakstiņas ir kvalitāte, par kuru ir vērts maksāt vairāk.

mala dakstini

Monier speciālisti ne tikai ieklās jumta segumu, bet arī parūpēsies par to, lai jumts ilgi kalpotu savam saimniekam. Monier kompānija piedāvā visu nepieciešamo, lai jumts būtu izturīgs un drošs. Katram klientam tiek atrasta individuālā pieeja, katram jumtam ir atsevišķs risinājums, tāpēc katrs jumts, ko veido Monier kompānija, ir unikāls un neatkārtojams.

Monier kompānija velta lielu uzmanību katram sīkumam un katrai detaļai, jo jumta stiprums ir atkarīgs no visām sastāvdaļam, tāpēc jebkuram stirpinājumam un aksesuāram ir lielā nozīme. Monier speciālisti veido ne tikai unikālus jumtus, bet arī drošus un funkcionālus, lai klienta prāts būtu mierīgs.

Monier kompānija palīdzēs ikvienam klientam atrast piemēroto variantu, izveidos drošu un ērtu jumtu, kas kalpos ilgi, kā arī sniegs garantiju uz 15 gadiem. Monier jumta segumi atbilst visām Latvijas celtniecības prasībām un standartiem, tāpēc klienti var prasīt konsultāciju Monier speciālistiem jumta segumu jautājumos.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This