Manu Nest iekaramais krēsls

10:37 am by

Vai esat kādreiz parēķinājuši, cik stundas dienā vidēji pavadāt sēžot? Pat vislielākajiem skrējējiem ir nepieciešams uz mirkli apstāties, lai piesēstu un uzņemtu spēkus jaunu virsotņu iekarošanai. Atpūtai lielisks ir Manu nest iekaramais krēsls – sēdeklis, kurā iekūņoties līdz jaunai atdzimšanai.

Šķiet, neviens pat nebrīnītos, ja Manu nest iekaramais krēsls izrādītos ārpuszemes civilizāciju radīts. Tas tiešām ir neparasts! Gluži kā apaļa kūniņa, caur kuras pavedieniem ikvienam tajā sēdošajam pasaule atklājas citādāk. Taču, nē! Šī krēsla dzimtene ir tepat Latvijā, ekskluzīvo dizaina mēbeļu „Maffam Freeform” meistardarbnīcā. Un tā tēvs ir neviens cits kā talantīgais pašmāju dizaineris Raimonds Cīrulis. Cilvēks, kurš mēbeļu radīšanā ir ielicis lielāko mūža daļu.Manu nest iekaramais krēsls

Ja vien Jums pieder dārzs ar skaistiem kokiem vai vismaz lauku māja ar atsegtām griestu sijām, Manu nest iekaramais krēsls būs kā punkts uz „i”. Piemērota vieta, kurā atpūsties pēc dzīves pārbaudījumiem vai vienkārši atveldzēt dvēseli. Turklāt arī lielisks interjera vai eksterjera elements. Tumši pelēkais krēsla tonis savienojumā ar tā interesanto materiāla „vijumu” lieliski iederas dabiskā stilā ieturētos interjeros, bet jo īpaši – dārzā vai terasē. Ja kļūst vēsi, vai kārojas īpašas ērtības, ievietojiet savā iekaramajā krēslā spilvenus vai segu! Droši rotaļājieties ar krāsām, jo dzīvespriecīgi toņi savienojumā ar piesātināti pelēko krēsla toni veido izsmalcinātu šiku!

Paradoksāli, bet Manu nest iekaramais krēsls, kurš pats sver vien 15 kilogramu, spēj izturēt pat 20 reižu smagākus priekšmetus par sevi. Tas nozīmē, ka uz tā varat sēdināt pat līdz 300 kilogramu smagu ziloņa mazuli, un krēsls nesalūzīs. „Maffam Freeform” ekskluzīvo mēbeļu stipruma noslēpums ir to materiāls – vulkāniskā bazalta šķiedra. Šī materiāla sastāvdaļas ir no vulkāniem izsviestais iezis bazalts un sveķi. Bazalts ir trīs reizes izturīgāks par tēraudu un sveķi noder par lielisku sasaistes vielu. Dizaineris Raimonds Cīrulis ir pirmais pasaulē, kurš izdomāja, ka no šī izturīgā materiāla, kas turklāt ir simtprocentīgi ekoloģisks, var izgatavot mēbeles. Tas nozīmē, ka iegādājoties jebkuru „Maffam Freeform” mēbeli, pretī saņemsiet ne tikai komfortu un skaistumu, bet arī Jūsu nama apmeklētāju apbrīnu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This