Mazā sadzīves tehnika virtuvei – kafijas automāti

10:16 am by

Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kam rīta kafijas tase ir neatņemams priekšnoteikums, lai iesāktu dienu, noteikti zināt to, cik liela nozīme ir uzticamam kafijas automātam. Pieejami dažādi modeļi, sākot no vienkārši izstrādātiem kafijas automātiem līdz tādiem, kuros iebūvētas pupiņu dzirnaviņas un maināmi gatavošanas cikli.

Kā lai izvēlas piemērotu kafijas automātu?

Ja no rītiem mēdzat ņemt kafiju līdzi, tad lūkojiet pēc modeļa, kas gatavo kafiju tieši ceļojuma krūzē vai termo krūzē. Tāpat pirms kafijas automāta iegādes ir jāparēķina, cik daudz kafijas tašu diendienā izderat – tā var būt viena, bet tik pat labi var būt arī desmit, tāpēc jāizvēlas automāts (un jebkura cita virtuves sadzīves tehnika), kam ir pietiekama ietilpība un jauda atbilstoši Jūsu dzīvesveidam. Lielākā daļa kafijas automātu gatavo kafiju līdz 10, 12 tasēm, bet vienmēr var atrast tādu, kad gatavo mazākai tasīšu vienībai.

Kafijas automāti ikdienas lietošanai:

  • Siltuma karafes saglabā kafiju siltu un bez pārkaršanas stundām ilgi;
  • Modeļi, kas aprīkoti ar taimeri, ļauj patstāvīgi noregulēt kafijas trauku un uzstādīt laiku, kad ieliet kafiju;
  • Espresso kafijas automāti ļauj gatavot kafejnīcās pieejamos dzērienus, piem., kapučīno vai latte, tepat mājās;
  • Kafijas pupiņu dzirnaviņas ļauj viegli iegūt svaigi sasmalcinātas kafijas pupiņas.

Tā kā kafijas automātu klāsts ir tik daudzveidīgs, arī to cenas ir atšķirīgas, tomēr jāsaka, ka mūsdienās pietiek pat ar 20 latiem vai mazāk, lai savā īpašumā iegūtu labu kafijas automātu. Tiesa, ja gribas kādas papildus funkcijas un ekstras, jārēķinās ar dārgākiem modeļiem.

Labi kafijas automāti nebūs nemaksā daudz

Ar kādu summu jārēķinās, ja gribas funkcionālu kafijas automātu, kas pagatavos gan kafiju, gan espresso, gan capučīno? Atklāti sakot, ne pārāk daudz, piem., Latvijas lielākais interneta veikals 1a.lv piedāvā šādus kafijas automātus sākot 50 latiem.

Kāpēc tieši interneta veikals 1a.lv? Tāpēc, ka sadzīves tehnika ir populārākais veikala preču bloks un 1a.lv pastāvīgi nodrošina jaunas preces, akcijas, kā arī labākās cenas. Veikalā ir teju pie 100 dažādiem kafijas automātiem vien, no tādiem ražotājiem kā AEG, Bosch, Electrolux, Philips, Delonghi u.c. Arī cenas ir iepriecinošas, jo vienkāršas kafijas pagatavošanai pieejami kafijas automāti sākot jau no 9 latiem!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This