Veļas mašīna mazai vannas istabai

11:32 pm by

mazas veļas mašīnasJa vannas istabā tā nav vietas, bet tajā vēl ir jāievieto veļas mašīna, tad vislabākais risinājums būs no augšas ielādējamā veļas mašīna. To vari atrast interneta veikalā 1a.lv. Tā maksā sākot no Ls 158.

Interneta veikalam ir vairāk nekā desmit gadu darbības pieredze. Saviem klientiem 1a.lv piedāvā plašu preču katalogu, tostarp birojam un sadzīvei nepieciešamo tehniku, datortehniku un datoriem vajadzīgās komponentes, kā arī sportam vajadzīgo un ne tikai. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem 1a.lv piedāvā jaunumus par vislabākajām cenām. Interneta veikala mājas lapa ir viegli pārskatāma, pasūtījums tiek izpildīts divās dienās. Jautājumu gadījumā, la.lv klientu dienests vienmēr ir sazvanāms: 67428800 vai 29555586

1a.lv mājas lapā veļas mašīnas atradīsi preču kategorijās ‘’Lielā sadzīves tehnika”. Izvēlies apakšsadaļu – veļas mašīnas (top). Lai atrastu sev vajadzīgo, izmanto ‘’filtru’’ (Spied šeit: http://www.1a.lv/liela_sadzives_tehnika/velas_masinas_front_load ). 1a.lv katalogā atradīsi 15 no augšas ielādējamās veļas mašīnas. To ražotāji – AEG, Candy, Electrolux un Zanussi. Atzīmē filtra kategorijās: elektroenerģijas patēriņa klasi, ietilpību, centrafūgas apgriezienus, vadības paneļa tipu. Atzīmē cenu diapazonu, veļas mašīnas ir cenā no Ls 158 līdz Ls 391. Ja nevari pirkumu apmaksāt vienā reizē, izmanto izdevīgo 1a.lv līzingu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem.

Interneta veikals regulāri piedāvā atlaides. Piemēram, ar 20 procentu atlaidi šobrīd var nopirkt AEG L60060TL. Veļas mašīnas cena Ls 289. Noformējot pirkumu līzingā uz 36 mēnešiem, ik mēnesi būs jāmaksā Ls 13.31. Veļas mašīnai ir Elektroenerģijas patēriņa A+ klase, 1000 apgr./min centrifūgas apgriezieni, 6 kilogramu ietilpība.

Kad pirkumu saraksts ir sastādīts, atliek sekot norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējies pircējs, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Interneta veikalā var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu un noformējot līzingu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv, bet ārpus Rīgas – DPD kurjers.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This