Mazie portatīvie datori

4:03 pm by

Mazie portatīvie datori savos izmēros ir krietni mazāki par saviem lielajiem brāļiem.  Tiem ir gan mazāks ekrāns, gan ievērojami mazāks svars. Mazie portatīvie datori ir ļoti viegli pārvietojami, jo aizņem maz vietas un ir ļoti viegli, tāpēc to nēsāšana līdzi nesagādās grūtības.

Mazs portatīvais dators ir piemērots cilvēkiem, kuru darbs reizē prasa gan nepārtrauktu atrašanos kustībā, gan strādāšanu pie datora. Mazs portatīvais dators ļaus nepārtraukt darbu, neskatoties uz to, ka atrodies tālu no biroja, kā arī izklaidēs pārbraucienos, ja tādi gadīsies.

Mazs portatīvais dators noderēs arī studentiem, jo ar to ērti iespējams veikt pierakstus lekcijās, kā arī rakstīt referātus uzreiz bibliotēkā, nenodarbojoties ar pētījumiem nepieciešamo materiālu pārrakstīšanu ar roku vai kopēšanu.

Mazi portatīvie datori patīk arī tiem, kuri ne mirkli nespēj dzīvot bez interneta un regulāras sociālo tīklu apmeklēšanas, bet kurus neapmierina viedtālruņu piedāvātās iespējas vai arī ir vēlme pēc lielāka ekrāna. Arī mazie portatīvi datori ar aprīkoti ar vairākiem USB portiem, kas ļauj ērti izmantot mobilo internetu.

Mazie portatīvie datori

Lai gan mazie portatīvie datori ir nedaudz nespējīgāki par stacionārajiem datoriem vai lielajiem portatīvajiem datoriem, ar tiem iespējams veikt visas nepieciešamās darbības, kas lielākajai daļai datoru lietotāju ikdienā nepieciešamas. Izmantojot mazos portatīvos datorus var neierobežoti pārlūkot internetu, lietot dažādas sazināšanās programmas, strādāt ar vienkāršām biroja programmām, skatīties filmas un spēlēt vienkāršākas spēlēs, kam nav augstas tehniskās prasības.

Mazo portatīvo datoru piedāvājums tirdzniecības vietās ir daudzveidīgs, tie atšķiras gan pēc izmēriem, gan tehniskajiem parametriem un pat pēc krāsām. Arī cenu amplitūda ir diezgan plaša, bet mazie portatīvie datori parasti ir lētāki pat par stacionārajiem datoriem. Šī iemesla dēļ mazs portatīvais dators var būt ļoti izdevīgs pirkums.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This