Mēbeles ar odziņu – Maffam Freeform

11:37 am by

Modernais cilvēks alkst pēc individualitātes, pēc kaut kā tāda, kas to izcels uz asfalta pelēkuma fona un padarīs unikālu, citādāku nekā kaimiņi vai darba kolēģi, izmainīs ierastās rutīnas sliedes. Tāpēc tiek pievērsta ar vien lielāka uzmanība gan paša indivīda tēlam, gan arī niansēm mājas interjerā, viss tiek rūpīgi apdomāts un izvēles tiek izdarītas prātīgi, apzinoties savas unikālās personības īpašās vēlmes.

Viens no veidiem, kā viegli izcelties, ir iegādāties mēbeles ar odziņu, kuras lieliski saliks visus akcentus mājas interjerā un būs arī neparastas un funkcionālas. Tam jābūt kaut kam tādam, lai gan mājas saimnieks justos gandarīts un saskaņā ar sevi, gan arī ciemiņi pamanītu mēbeļu savdabību un novērtētu to atzinīgi.

maffam freeform mēbeles

Maffam Freeform mēbeles a atbilst visām šīm prasībām. Lai gan uzņēmums ir jauns, tas jau ir piedalījies vairākās izstādēs Eiropā un tur tā produkcija ir tikusi novērtēta kā kaut kas nebijis, jauns un inovatīvs. Pat vēl vairāk, uzņēmums ir spēris platus soļus pretim pilnībai. „Maffam Freeform” ir vienīgā meistardarbnīca pasaulē, kas izgatavo mēbeles no vulkāniskās bazalta šķiedras. Tā ir unikāla tehnika un līdziniekus atrast būs neiespējami.

maffam freeform mēbeles2

Ja jūs tas vēl nepārliecina, tad ir vēl viens būtisks arguments. Pašlaik daudzi cilvēki meklē savu ceļu uz zaļo domāšanu, resursu taupīšanu, dzīvošanu nekaitējot ne sev, ne apkārtējai videi, īpaši domājot par bērnu labklājību un nākotni. Maffam Freeform ir  ekoloģiskas mēbeles, šķiedra absorbē vides negatīvo elektromagnētisko starojumu, kā arī vulkāniskās bazaltsir neizsīkstošs dabas resurss. Pats uzņēmums atrodas nepārtrauktā kustībā un attīstībā uz priekšu, mēbeļu katalogs tiek mērķtiecīgi papildināts, forma un dizains iegūst arvien jaunus apveidus un iespējas, bet, ja klientam jau ir skaidra vīzija un konkrēta ideja, tā noteikti tiks uzklausīta un realizēta.

Varat nešaubīties, ka Maffam Freeform rada mēbeles cilvēkiem, kuri vēlas izcelties un atbilst visām prasībām. Ja tā ir arī jūsu filozofija, tad uzņēmuma produkciju ir iespējams apskatīt un iegādāties Rīgā, veikalos „Comoblue”, „Maffam Freeform” un „Mūzas istaba”. Plašākai informācijai ir iespējams ielūkoties mājaslapā. Uz tikšanos košākā un dabai draudzīgākā pasaule.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This