Mēbeles mazuļiem interneta veikalā 220.lv

11:03 am by

Mazuļa gaidīšanas laiks katrā ģimenē ir īpašs notikums. Šajā laikā svarīgi ir laikus padomāt par mazuļa dzīves telpas izveidošanu. Arī šobrīd noteikti daudziem vecākiem ir aktuāls jautājums, kur iegādāties mēbeles mazuļa guļamistabai? Atbilde ir acīmredzama, pietiekoši plaša bērnu mēbeļu izvēle ir pieejama interneta veikalā 220.lv.

Interneta veikalā 220.lv Jūs atradīsiet mēbeles bērniem – barošanas krēslus, bērnu šūpuļkrēsliņus un citas mēbeles bērnu istabas aprīkošanai. Nevajag aizmirst, ka gan pašiem mazākajiem, gan lielākiem bērniem patiks mēbeles krāsainās, dzīvespriecīgās krāsās.

Klasiska vērtība sagaidot mājās mazuli būs gulta Pietrus Sali, kas kalpos ne vienai vien paaudzei. Tās materiāls izgatavots no priedes un tas neapšaubāmi liecina par lielisku kvalitāti. Jaunās māmiņas būs sajūsmā arī par zīdaiņu gultiņu Babaybay Original, kas izgatavota no dabīgā dižskābarža koka. Tai ir īpaši maiga, balta, lakota dižkārbārža krāsa, kas mazulim nāks tikai par labu.

Mēbeles - Pietrus Sali

Palīgs katras māmiņas ikdienā ir arī barošanas krēsli. Interneta veikalā 220.lv atrodami vairāku modeļu barošanas krēsli. Piemēram, Sun Power sēdeklis ir ērts un praktisks. To apliecina fakts, ka barošanas krēsls ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas un tam ir cieta konstrukcija.

Nedaudz lielākiem bērniem patiks gultas, kuros mazie varēs sajusties, kā īsti prinči un princeses. Jā, arī šādas gultas atrodamas interneta veikalā 220.lv. Piemēram, bērnu gultā Disney Princess Jūsu meita patiešām sajutīsies, kā pasakā. Gulta ir īpaši ērta, jo ražota no kvalitatīvā MDF materiāla. Turklāt gultai ir klasiska forma, kas pielāgosies praktiski jebkādam istabas iekārtojumam. Gultas Disney Princess galvenā priekšrocība ir sānu plauktiņš un sānu aizsargsienas, kas pasargās bērnu no izkrišanas. Arī puikām ir nopērkama līdzīga gulta, piemēram, ar mašīnu motīvu Cars (izmērs 70×140).

Izvēloties gultu savam mazulim, pievērsiet uzmanību, lai tā atbilst visām drošības prasībām. Ja gultiņai ir noapaļoti stūri, tad ziniet, ka ražotājs ir parūpējies arī par drošības apsvērumiem.

Gādīgi vecāki zina bērnu vēlmes un izvēlas kvalitatīvas mēbeles interneta veikalā 220.lv. Nav svarīgi, vai vēlaties aprīkot bērnu istabu puisītim vai meitenītei, svarīgi ir izvēlēties pašas labākās mēbeles.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This