Meklē teltis pasākumiem? Izvēlies Akurāts!

11:31 am by

Plānojat organizēt pasākumus, bet neziniet, kur atrast labākās un piemērotākās teltis pasākumiem? Uzņēmums Akurāts telšu noma ir risinājums. Tas piedāvā plašu telšu izvēli dažādiem pasākumiem. Turklāt papildus nomas pakalpojumiem, Akurāts piedāvā arī piegādāt un uzstādīt teltis pasākumiem.

Lielākā telšu un pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmuma Latvijā piedāvājumā ir dažāda veida teltis pasākumiem. Tas ir lielisks risinājums, ja plānojat organizēt pasākumu ārpus telpām un vēlaties nodrošināties pret tā neizdošanos sliktu laika apstākļu dēļ. Teltis pasākumiem lieliski pasargās tā apmeklētājus no lietus un vēja un nodrošinās patīkamu un komfortablu atmosfēru jebkuros laika apstākļos.

Akurāts piedāvā vairāk nekā 10 dažādu formu un izmēru teltis pasākumiem. Mazākā pieejamā telts pasākumiem ir deviņus kvadrātmetrus liela, bet lielākā ir 20 metrus plata un 75 metrus gara. Tas nozīmē, ka ikvienam ir iespējams atrast piemērotāko, neatkarīgi no tā, kādu pasākumu plānots organizēt – kāzas, sporta spēles, festivālu vai jebkāda cita veida pasākumu.

Izvēloties teltis pasākumiem pie Akurāts, pasākumu organizatoriem nav jāuztraucas arī par to piegādi un montāžu, jo uzņēmums piedāvā arī to piegādi, uzstādīšanu un nojaukšanu pēc pasākuma. Dažas no teltīm pasākumiem iespējams uzsliet arī pašu spēkiem. Parasti telts montāža aizņem no 30 minūtēm līdz pat astoņām stundām. Montāžas laiks ir atkarīgs no telts izmēriem, kā arī izvēlētā aprīkojuma.

Papildus teltīm pasākumiem Akurāts piedāvā arī telts grīdu un pasākuma aprīkojumu, piemēram, galdus, krēslus, sildītājus, skatuvi un pat dekorācijas.

Plašāka informācija par Akurāts teltīm pasākumiem pieejama uzņēmuma mājas lapā akurats.lv, kā arī rakstot uz e-pastu info@akurats.lv vai zvanot pa tālruni 26338888. Uzņēmuma speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko aprīkojumu un telti ikvienam pasākumam.

Telts pasākumiem izmaksas ir atkarīgas no konkrētās telts izmēriem, aprīkojuma, iznomāšanas ilguma un citiem faktoriem, tāpēc katram uzņēmuma klientam tās aprēķina individuāli.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This