Merida velosipēdi

11:05 pm by

Kvalitatīvs velosipēds ir ilgtermiņa pirkums. Iegādājoties kvalitatīvu velosipēdu un attiecīgu par to rūpējoties, velosipēds kalpos daudzus gadus, cītīgi pildot savus pienākumus un padarot riteņbraukšanu par ērtu un patīkamu pārvietošanās veidu, sporta veidu, veidu kā pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.

Kvalitatīvus velosipēdus piedāvā Merida, kas ir viena no lielākajām velosipēdu kompānijām pasaulē. Merida Industry Company nodibināta 1987 gadā. Mūsdienās kompānijas Merida tīkls ir izpleties vairāk kā 55 pasaules valstīs. Kompānija vienmēr cieši sadarbojās ar saviem izplatītājiem, pateicoties tam, kompānija varēja vēl labāk attīstīt savu produkciju. Kompānija Merida pati ražo velosipēdu rāmjus, kā piemēram rāmjus no karbona, kuri ir ļoti viegli, bet spēj izturēt lielu slodzi. Merida ražotie velosipēdi ir kvalitatīvi un lieliski pilda savas funkcijas.

Bērnu velosipēds Merida Dakar 612Merida ražo velosipēdus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Merida ražotie bērnu velosipēdi ir ideāli piemēroti, lai iemācītu un attīstītu bērna riteņbraukšanas prasmes. Piemēram, velosipēds Merida Dakar 612 ir ideāli piemērots pašiem mazākajiem riteņbraucējiem vecumā no 2 līdz 4 gadiem. Tam ir 7.5 collu liels rāmis un 12 collu lielas riepas. Velosipēds ir aprīkots ar kvalitatīviem balsta ritentiņiem. Velosipēds ir aprīkots ar  D612 kid Alloy rāmi, Rigid Alloy dakšu, Kid Alloy Rise stūri, Kid PP pedāļiem, Side Pull bremzēm un Z410 bremzēm.

Vīriešu velosipēds Merida Matts 20-V

Merida ražotie velosipēdi pieaugušajiem arī ir izcilas kvalitātes velosipēdi. Piemēram, kalnu velosipēds Merida Matts 20-V ir aprīkots ar Shimano M190 priekšējo ātruma pārslēdzēju, Shimano Acera-X aizmugurējo ātruma pārslēdzēju, Matts OV-V rāmi, SR XCT MLO 100 dakšu, Merida Speed OS R25 620 stūri, XC Steel pedāļiem, V-Brake Linear bremzēm, KMC Z51 8s ķēdi un citām augstvērtīgām detaļām.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This