Mini portatīvie datori – vienmēr tev līdzās

1:25 pm by

Cilvēki, kuriem darbs nekad nav vienā vietā, bet darba vajadzībās praktiski nepārtraukti jāizmanto dators, izvēlas iegādāties portatīvos datorus, kurus vienmēr var nēsāt līdzi. Tomēr arī cilvēki, kas datoru izmanto pārsvarā izklaidei, bieži vien iegādājas portatīvos datorus, jo ar tiem jebkurā laikā un vietā var pārbaudīt, kas jauns jaunākajos ziņu vortālos, sociālajos tīklos, forumos un citās interesējošās vietnēs, sazināties ar tuviniekiem, izmantojot skype vai e-pastu, vai pat noskatīties filmu.

Tomēr portatīvie datori, lai gan, protams, ir portatīvi, nav īpaši mazi un viegli, to pārnēsāšana nav pats vieglākais uzdevums. Ja vēlies datoru, kuru bez problēmām var ielikt somā, kurš ir viegls un kompakts, un ja tev nav nepieciešamas sarežģītas programmas un aplikācijas, lielisks risinājums būs mini portatīvais dators.

Mini portatīvie datoru ir pietiekoši spējīgi, lai bez problēmām tajos varētu izmantot internetu, glabāt dažādus failus un pat skatīties filmas, ja nemulsina mazais ekrāns. Mini portatīvie datori ļoti noderīgi būs arī studentiem, veicot pierakstus lekcijās. Mini portatīvo datoru liels pluss ir arī to cena – atsevišķus modeļus iespējams iegādāties par nepilniem divsimts latiem.

Mini portatīvo datoru piedāvājums ir diezgan liels. Piemēram, interneta veikalā 220.lv iespējams izvēlēties starp vairākiem Asus portatīvajiem datoriem ar 10.1 collu lielu ekrānu. Visvienkāršākajam no šiem datoriem ir 1 GB liela operatīvā atmiņa, 320 GB liels cietais disks un tas sver tikai 1.3 kg.

Mini portatīvie datori

Savukārt nedaudz lielākais Acer AO725 (11.6 collas liels ekrāns) ir aprīkots ar 2 GB operatīvo atmiņu, 320 GB lielu cieto disku, Windows 7 Home Premium 64 operētājsistēmu, tam ir lielisks LED displejs, kas nodrošina kvalitatīvu attēlu un taupa elektrību. Šis dators ir ļoti viegls (1.2 kg) un maksā nepilnus trīs simts latus. Protams, akciju piedāvājumā to ir iespējams iegādāties krietni lētāk.

Iegūstot savā īpašumā mini portatīvo datoru, tas vienmēr būs tev līdzās un rūpēsies, lai negarlaikojies. Video angļu valodā:

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This