Mogo – auto līzings internetā līdz 10 000 latiem

11:55 am by

mogo auto līzingsAutomašīnas iegāde parasti ir labi pārdomāts un atbildīgs pirkums, kam parasti nepieciešami arī diezgan lieli finanšu līdzekļi. Viena iespēja ir iekrāt, bet mūsdienās ikviens taču vēlas dzīvot labi jau tagad, tāpēc daudzi izvēlas banku vai citu kredītiestāžu piedāvāto iespēju iegādāties savu sapņu automašīnu līzingā. Tomēr parasti šāda līzinga noformēšana notiek klātienē, prasa daudz laika un klientiem tiek izvirzīti neskaitāmi kritēriji, tāpēc tiem, kas meklē veidu kā tikt pie auto ar izdevīgiem nosacījumiem, daudz pievilcīgāks šķitīs auto līzings no Mogo.lv.

Mogo piedāvā izdevīgākos nosacījumus auto iegādei

  • Kredīts līdz 10 000 latiem Tava sapņu auto iegādei;

  • Atmaksas termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem;

  • Kredītam var pieteikties personas sākot no 18 gadiem;

  • Līzinga ņēmējam jāiemaksā tikai pirmā iemaksa;

  • Auto vari iegādāties gan no fiziskas, gan no juridiskas personas;

  • Ātra un ērta pieteikšanās Mogo mājaslapā;

  • Individuāla pieeja katram klienta.

Mogo apmaksās 90% no auto vērtības, ko vēlies iegādāties

Šis ir finanšu līzings, kad Mogo nopērk auto, kuru Tu vēlies un izsniedz to Tavā lietošanā, kamēr Tu par to maksā ikmēneša līzinga maksājumus. Līzings ir spēkā līdz brīdim, kad tiek veikts pēdējais maksājums, pēc kā auto pilnībā pāriet Tavā īpašumā.

Mogo finansē līdz pat 90% no Tevis izvēlētā auto vērtības summā līdz 10 000 latiem. Savukārt klientam ir jāsedz vismaz 10% no auto vērtības, kas kalpo kā pirmā iemaksa. Protams, iemaksa var būt arī lielāka, atkarībā no klienta finansiālajām iespējām. Vienīgais ar ko jārēķinās, papildus OCTA, auto, kura vērtība lielāka par 3500 latiem, uz kredīta laiku jābūt KASCO apdrošināšanai.

Līzinga periodu izvēlas pats klients un tas var būt līdz pat 5 gadiem, tātad atmaksāt aizdevumu varēs nesteidzoties, ar sev izdevīgiem ikmēneša maksājumiem.

Piesakies un noformē līzingu elektroniski, no jebkuras vietas Latvijā

Mogo piedāvā arī to, ko nenodrošina citas kredītiestādes, proti, pieteikties un noformēt līzingu iespējams elektroniski, jau dažu stundu laikā! Tas nozīmē, ka nav speciāli jādodas uz kredītiestādes filiāli, lai parakstītu līgumu klātienē. To visu var izdarīt elektroniski, piesakoties līzingam Mogo mājaslapā.

Parakstīt līgumu var arī klātienē Mogo filiālē CSDD Rīgā, kas parasti ir izdevīgi tiem, kas dzīvo turpat galvaspilsētā un kam varbūt ir kādi papildus jautājumi par līguma noteikumiem, kurus vieglāk apspriest klātienē.

Līzingu iespējams noformēt ātri un ērti, atliek tikai sekot norādēm Mogo mājaslapā. Pašlaik šis auto līzings ir viens no izdevīgākajiem, ērtākajiem un pieejamākajiem veidiem kā iegūt auto savā īpašumā jau dienas laikā.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This