Naudas aizdevumi internetā līdz 1000Ls

1:40 am by

Dzīve piespēlē izdevīgu pirkumu vai iespēju, tomēr labāk būtu par tiem samaksāt pakāpeniski, nevis vienā reizē iecirst robu mēneša budžetā. Ja ir nepieciešama naudas summa līdz Ls 1000, izdevīgi aizņemties internetā, aizdevumu atmaksājot pakāpeniski. Vivus ātrais kredīts piedāvā aizņemties naudas summu līdz Ls 1000, ar atdošanas termiņu līdz 24 mēnešiem.

Vivus ātrais kredīts ir vadošā kredītu kompānija Ziemeļeiropā.

Vivus aizdevums ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem, vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ar pozitīvu kredītvēsturi. Aizņēmējiem ir pieejama naudas summa no 50 līdz 1000 Ls uz atdošanas periodu no 1 līdz 24 mēnešiem. Aizdevumu var pieteikties vivus.lv, un to būs iespēja pārskatīt ar Vivus lietotāja profila starpniecību.

Mājas lapā vivus.lv uz kalkulatora atzīmēt vajadzīgo naudas summu un atdošanas termiņu.

Spiest – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā aizpildīt personas kodu, mobilo tālruņa numuru, e-pasta adresi un Vivus online profila paroli. Lai reģistrētu savu bankas kontu, kurā tiks ieskaitīts Vivus aizdevums, Vivus kontā jāieskaita Ls 0,01. Apstiprinājums par piešķirto kredītu tiks izsūtīts sms veidā. Swedbankas, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money , Norvik bankas klientiem aizdevums tiks ieskaitīts 15 minūšu laikā.

Vivus

Piešķirto aizdevumu varēs parocīgi kontrolēt, izmantojot Vivus online profilu, kurā vienkopus būs līgums, atmaksas grafiks, pagarināšanas nosacījumi un izmaksas. Ja ikmēneša maksājumam nepietiek naudas, tad aizdevuma atmaksas grafiku var pagarināt un atlikt par vienu ikmēneša maksājumu. Ikmēneša rēķins tiks piesūtīts pa pastu vai e-pastā. To būs iespējams atmaksāt ar pārskaitījumu vai jebkurā bankā, Latvijas Pasta nodaļās vai Narvesen, Plus Punkts kioskos.

Vivus ātrā kredīta klientu serviss ir pieejams katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī. To var sazvanīt 67439777 vai izvēlēties e-pasta saraksti: info@vivus.lv. Šajā laikā tiek reģistrēti un izsniegti kredīti. Nebūs jāgaida pirmdienas rīts, ja Ls 1000 ir nepieciešams jau svētdienas pēcpusdienā! Vivus ātrā kredīta kvalitāti apliecina Patērētāju tiesību aizsardzības centra un Bureau Veritas Certification” kvalitātes vadības sistēmas izsniegtie sertifikāti. Ja vēlies aizņemties ātri, ērti un izdevīgi – Vivus ātrais kredīts būs pareizā izvēle!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This