Naudas aizdevums 15 minūtēs no SMScredit

2:53 pm by

SMScredit ir ātro naudas aizdevumu izsniedzējs, kas ļauj aizņemties summas līdz 400 latiem, bet jaunajiem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez maksas līdz 200 latiem. Lai aizņemtos nepieciešams pieteikties aizdevumam un reģistrēties viņu mājaslapā. Reģistrācija ir pavisam vienkārša un aizņem vien dažas minūtes, pēc kuras klients saņem lēmumu par kredīta piešķiršanu. Ja atbilde ir pozitīva, naudu kontā var gaidīt jau 15 minūšu laikā!

Kāpēc tik izdevīgi aizņemties pie SMScredit?

SMScredit priekšrocības:

  • Pirmais kredīts bez maksas – atdod tik, cik aizņēmies;
  • Viegli pagarināt atmaksu – naudas aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām, bet, ja to nevar atdot laikus, atmaksas termiņu iespējams pagarināt līdz pat nākošajām 30 dienām;
  • Saņem naudu maksimāli ātri – SMScredit garantē, ka aizdevums klienta kontā tiks ieskaitīts 15 minūšu laikā;
  • Saņem bonuslatus – Par katru uzaicināto draugu, kas reģistrējas un aizņemas pie SMScredit, iespējams saņemt 10 latus uzreiz uz savu kontu;
  • Klients kontrolē visu – savā lietotāja profilā klients var redzēt informāciju par aizdevumiem, atmaksas termiņiem un citu aktuālu informāciju.

Bez jau minētajām priekšrocībām SMScredit piedāvā izdevīgus un elastīgus kredīta saņemšanas noteikumus. Aizņemties pie SMScredit var Latvijas pastāvīgi iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kuriem ir pozitīva kredītvēsture. Turklāt, aizdevums pieejams arī personām, kas nestrādā! Latvijā tikai daži aizdevēji piedāvā naudu arī tiem, kam nav regulāru ienākumu, tāpēc šis aizdevējs ir viens no pieejamākajiem savu vienkāršo noteikumu dēļ.

Piesakies aizdevumam 4 veidos

Lai maksimāli atvieglotu aizņemšanās, SMScredit piedāvā vairākus izdevīgus veidus kā aizņemties. Naudas aizdevums pieejams, piesakoties internetā, nosūtot SMS, piezvanot vai pie aizdevēja sadarbības partneriem: „Latvijas Pasts”, T/C „Valleta”, „Plus Punkts”. Ikviens var izvēlēties sev ērtāko aizņemšanās veidu.

Vairāk par naudas aizdevumu iespējams uzzināt aizdevēja mājaslapā SMScredit.lv. Tāpat arī tiek nodrošināta klientu apkalpošanas līnija, kuras ietvaros iespējams sazināties ar SMScredit klientu konsultantu – zvanot, rakstot e-pastu vai izmantojot čatu. Tādējādi ikviens var iegūt sev interesējošo informāciju vai rast atbildes uz jautājumiem sakarā ar aizdevumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This