NGN optiskais tīkls

12:45 pm by

NGN optiskais tīkls ir moderns un efektīvs risinājums elektronisko sakaru jomā. Tas paredzēts, lai vienlaikus nodrošinātu ļoti ātra interneta, tālruņa un televīzijas pakalpojumu sniegšanu ikvienam, kas tīklam ir pieslēdzies. Latvijā, runājot par NGN optisko tīklu, visbiežāk piemin Baltcom un Baltcom grupas uzņēmumus. NGN optiskā interneta tīkls gan pieejams tikai salīdzinoši nelielā daļā Latvijas – Rīgā un dažās citās pilsētās.

NGN optiskais tīkls ir viens no projektiem, kas paredzēts arvien ātrāka interneta nodrošināšanai un citu elektronisko sakaru kvalitātes paaugstināšanai Latvijā. NGN ir saīsinājums no vārdiem Next Generation Network, kas nozīmē nākamās paaudzes tīkls. NGN optiskais tīkls paredz vienotu dažādu datu pārraidi. Tas ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu ne tikai interneta, bet arī televīzijas un citu pakalpojumu signāla pārraidi.

Runājot par NGN optisko tīklu, Latvijā parasti saprot Baltcom grupas uzņēmumus, kas sniedz dažāda veida pakalpojumus – internetu, televīziju un fiksēto mājas tālruni. Baltcom grupā ietilpst TECHNOnet, Zb.lv un vairāki citi uzņēmumi. Kompāniju, kas piedāvā NGN optiskā tīkla pakalpojumus, piedāvājums ir atšķirīgs, arī to pieejamība dažādās Latvijas vietās atšķiras.

Baltcom NGN optiskā tīkla interneta maksimālais ātrums ir līdz 100 megabitiem sekundē un tā cena ir 9,10 lati mēnesī. Uzņēmuma nodrošinātais maksimālais ātrums līdz 100 megabitiem pieejams gan failu augšupielādei, gan lejupielādei. Tikai failu augšupielāde ārzemju lapās ir lēnāka – līdz 10 megabitiem sekundē. Baltcom NGN optiskais tīkls ir pieejams Rīgā un vairākās citās vietās Latvijā – Jēkabpilī, Ogrē un citur. Baltcom piedāvā arī tālruņa un televīzijas pakalpojumus. Ar plašāku informāciju pat Baltcom sniegtajām NGN optiskā tīkla iespējām var iepazīties uzņēmuma mājas lapā baltcom.lv.

Baltcom grupā esošo uzņēmumu, kas pieslēgušies NGN optiskajam tīklam, piedāvājumi atšķiras. Piemēram, TECHNOnet piedāvā internetu ar lielāku ātrumu nekā Baltcom. Tā maksimālais ātrums var būt līdz pat 300 megabitiem sekundē. Uzņēmums piedāvā sešus dažādus pieslēguma veidus ar dažādiem interneta ātrumiem un centu. TECHNOnet nodrošina interneta, televīzijas un cits pakalpojumus tikai Jēkabpilī.

ngn optiskais tikls

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This