No kā tiek gatavots suši?

5:56 am by

Suši bezmaksas piegāde RīgāLai arī populārs ir uzskats, ka būtiskākā suši (sushi) sastāvdaļa ir jēla zivs, tā nebūt nav – suši par suši padara pavisam cita piedeva – rīsu vīns jeb rīsu etiķis. Nedaudz jokojot var teikt, ka šis fakts ir labs iemesls, kāpēc izmantot privilēģiju, ko nodrošina ēdienu piegāde – ēst suši jau esot mājās. Jo suši nudien ir ēdiens, ar ko viegli aizrauties…

Ir dažādu veidu suši, kas paredz gan atšķirīgu sastāvdaļu izmantojumu, gan dažādu to salikuma formu. Piemēram, nigiri suši tiek veidots pārklājot rīsus ar svaigas zivs filejas gabaliņu, maki suši, savukārt, tiek ietīti jūraszāles lapā (nori). Tāpat maldīgs ir uzskats, ka ir tikai sāļie suši – nemaz ne – suši piegāde, kā izvēle, jums derēs arī tad, ja priekšroku dodat saldajam. Piemēram, ja jums garšo šokolāde… Ja jums tas šķiet mulsinoši, nedaudz aizdomājieties par tādu klasisku saldo ēdienu, kāds ir rīsu pudiņš.

Suši sastāvā izmanto gan zivis, gan dārzeņus, gan augļus. Nosacīti suši var iedalīt arī vadoties no tā, piemēram, suši ar svaigām zivīm, suši ar grilētiem dārzeņiem, suši ar dažādiem jūras produktiem (garneles, kalmāri, astoņkāji), suši ar tofu (viens no veidiem paredz, ka suši ir kā tofu kabatiņas pildījums).

Izvēloties ēdienu piegādes servisa pakalpojumus, parasti var apskatīt pilnu suši sastāva aprakstu uzņēmuma mājas lapā. Der ņemt vērā, ka ir arī suši ar gatavotām zivīm, piemēram, ar ceptu vai kūpinātu lasi. Tas varētu iekārdināt tos, kuriem garšo zivis, bet kuri šaubās par to, vai ēst tās pavisam svaigas.

Vēl suši svarīgu lomu var spēlēt sastāvdaļas, kam no pirmā acu uzmetiena ir tikai vizuāla nozīme, piemēram, ikri vai sezama sēkliņas, vai soja – tos mēdz izmantot, lai aizstātu jūraszāles lapas (nori) izmantošanu, bet tie arī lieliski papildina suši garšu.

Gan lai iepazītu suši daudzveidību, gan lai pamielotu lietpratēju garšas kārpiņas – suši piegādes servisi parasti nodrošina iespēju izvēlēties suši komplektus, kas ietver savstarpēji atšķirīgus un tajā pat laikā lieliski papildinošus suši veidus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This