Nokia Lumia mobilie tālruņi interneta veikalā 220.lv

11:33 pm by

Interneta veikalā 220.lv var iegādāties šobrīd vienus no pieprasītākajiem Nokia mobilajiem tālruņiem – Nokia Lumia 820 un Nokia Lumia 620. Interneta veikala 220.lv piedāvātā cena ir pircējam daudz pieejamāka, ja salīdzina ar cenu, par kādu šos pašus mobilos tālruņus piedāvā iegādāties mobilo sakaru operatori.

Nokia lumia- interneta veikals

Nokia Lumia 620 ir budžeta klases viedtālrunis, kas būs piemērots jauniešiem, kā arī cilvēkiem, kuri vēlas labu viedtālruni, bet nevēlas pārmaksāt par biznesa klases tālruņiem pieejamajām funkcijām, kuras viņi ikdienā neplāno lietot. Šis telefons darbojas ar jauno un lielisko Microsoft Windows Phone 8 operētājsistēmu, tam ir 8 GB liela iebūvētā atmiņa, kā arī iespēja paplašināt atmiņu līdz pat 64 GB, izmantojot microSD atmiņas karti. Telefona ātrdarbību nodrošina 1 GHz divkodolu procesors SnapDragon S4. Tam ir 5 megapikseļu kamera,  bluetooth, wi-fi, gps uztvērējs, 3G. Izmantojot kinematogrāfu no uzņemtajiem attēliem iespējams izveidot videofilmu. Savukārt Smart Shoot funkcija parūpēsies, lai uzņemtie grupu fotoattēli vienmēr būtu lieliskas kvalitātes. Interneta veikalā 220.lv šī telefona cena tikai nedaudz pārsniedz 150 latus.

Nokia Lumia 820 interneta veikalā

Savukārt Nokia Lumia 820 ir biznesa klases viedtālrunis, kas spēs apmierināt pat visaugstākās prasības. Arī šis telefons ir aprīkots ar Microsoft Windows Phone 8 operētājsistēmu. Telefona ātrdarbību nodrošina 1500 MHz divkodolu Qualcomm Snapdragon procesors. 4,3 collu AMOLED displejs un 8Mpix kamera ļaus uzņemt labas kvalitātes fotoattēlus un videomateriālus. Telefons ir aprīkots ar Bluetooth, kas ļaus to viegli un ērti savienot ar citām ierīcēm, savukārt WI-FI ļaus ietaupīt naudu, izmantojot bezmaksas interneta piekļuves punktus.  Nokia 820 Lumia piedāvātās iespējas novērtēs arī autovadītāji, jo tas ir aprīkots ar GPS, kas komplektā ar lieliskām aplikācijām kļūs par lielisku palīgu braucot pa nezināmiem ceļiem. Šī telefona cena interneta veikalā 220.lv ir aptuveni 300 lati.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This