Plaša Nokia mobilo telefonu izvēle

10:26 am by

Nokia izsenis ir bijis iecienīts mobilo telefonu ražotājs. Ja tavs pirmais mobilais ir bijis Nokia, lai arī jaunākais mobilais telefons ir Nokia! Plašu Nokia mobilo telefonu piedāvājumu atradīsi interneta veikalā 1a.lv!

Savu Nokia mobilo telefonu meklē 1a.lv mājas lapas preču kategorijā: telefoni – mobilie telefoni. Izmanto 1a.lv filtru, atzīmē Nokia. Ja nepieciešams, atzīmē arī citus parametrus, piemēram, mobilā telefona tipa: skārienjūtīgs, klasisks, atbīdāms, nolokāms. SIM karšu atbalsta, operētājsistēmas: iSO, Android, Windows Phone, galvenā ekrāna izmēra, iebūvētās fotokameras un WiFi iespējām. 1a.lv piedāvā Nokia cenā no Ls 24 līdz Ls 322.

NOKIA 202 ASHAPiemēram, ja ir nepieciešams 2 SIM karšu atbalsts, tad labāk izvēlēties NOKIA 202 ASHA, kas interneta veikalā 1a.lv ir pieejams par ļoti demokrātisku cenu, tikai Ls 39. Ja mobilajam telefonam ir svarīga foto funkcija, lieliska izvēle būs NOKIA 808, kura fotokamerai ir 41 pikseļu izšķirtspēja. Taču telefona akumulators atļaus runāt vien 6,5 stundas. Mobilo biroju piedāvās NOKIA LUMIA 920.1 par Ls 322. Izvēloties šo telefonu, tu iegūsi ne vien pilnas Microsoft Office un Outlook versijas, bet arī lielisku fotokameru, kas ļauj uzņemt videoklipus bez izplūdumiem, pat, ja kameraatrodas kustībā vai ir nepietiekams apgaismojums.

Ja nevari izvēlēties, izmanto 1a.lv piedāvāto salīdzināšanas iespēju. Tad pārskatāmā tabulā varēsi izpētīt vairāku modeļu savstarpējās priekšrocības un mīnusus. Iepirkties 1a.lv ir ātri un ērti. To var izdarīt nereģistrējies pircējs, taču reģistrēties būs izdevīgāk. Saglabāsies pirkumam vajadzīgie dati, būs iespēja piedalīties akcijās un izlozēs. Norēķinies skaidrā naudā, pie preces saņemšanas, veic samaksu ar pārskaitījumu vai izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas, 1a.lv var noformēt līzingu no 50 līdz 4500 Ls uz termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja prece pasūtījuma brīdī būs 1a.lv noliktavā, tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv uz norādīto e-pastu atsūtīs pirkuma apstiprinājumu. Papildus informācijai pieejami tālruņi 67428800, 67428801.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This