Nozīmītes – universāls aksesuārs

3:08 pm by

Nozīmītes ir ne tikai atpazīšanās zīme, interesanta dāvana un piemiņas lieta, bet arī aksesuārs. Turklāt, tās viegli iederēsies pie ļoti plaša loka apģērbu stilu variantiem un būs veiksmīgi iekļaujamas dažāda tipa pasākumos. Taču vai tās ir tik universālas, kā tas pirmajā mirklī šķiet? Atbildēt uz šo jautājumu var tikai nedaudz tuvāk aplūkojot nozīmītes kā aksesuāru dažādu pasākumu kontekstā.

Privāta ballīte – nozīmītes var pieskaņot ballītes tematikai vai izvēlēties atbilstošas tās iemeslam. Piemēram, varat pasūtīt nozīmītes ar gaviļnieka fotogrāfiju vai tropisko augļu kokteiļa glāzi, kas dekorēta ar papīra saulessargu. Ja reizi gadā tiekaties ar bijušajiem skolas biedriem pirmajā septembrī, tad nozīmītes varat pasūtīt ik reizi, izvēloties citu fonu, bet vienmēr norādot datumu un gadu.

Skolas salidojums – nozīmītes var būt lielisks veids, kā veicināt ledus laušanu starp skolas absolventiem. Tāpat – tieši nozīmītes ar krāsu, attēlu un/vai teksta palīdzību, var no jauna radīt salidojuma apmeklētājos vienotības sajūtu un piederības apziņu tieši savai skolai. Salidojuma nozīmītes katrs to saņēmējs varēs piestiprināt, kur vēlēsies – ne tikai pie apģērba – uzvalka atloka, šalles vai kleitas, bet ikdienā arī nēsāt pie auduma somām vai atjautīgi iekļaut savā mājas vai darba kabineta interjerā.

Konference – parasti uz šāda tipa pasākumiem cilvēki ierados lietišķi ģērbušies, tāpēc nozīmītes var pilnībā atspoguļot konferences logotipa krāsas. Tās gan saderēs gandrīz ar jebkuru ietērpu, gan izcels konferences norisi kā notikumu.

Kāzas – kāzas ir viens no tiem gadījumiem, kad būs ļoti grūti paredzēt vai un kā nozīmītes piederēsies viesu tērpiem, taču tas nav arī to galvenais mērķis. Te vairāk jādomā par to, ka nozīmītes būs dāvana un piemiņas lieta, kas jāpasūta tādas, lai asociētos tieši ar kāzām kā īpašiem svētkiem un jauno pāri. Papidlus tam, kāzu nozīmītes var kalpot gan kā palīgs viesu sapazīstināšanā, gan kā aksesuārs, kā praktiskā nozīme saistīta ar kāzu amatu dalīšanu.

Reklāmas kampaņas – dažādās reklāmas kampaņās ar nozīmīšu palīdzību iespējams piesaistīt lielākas mērķauditorijas daļu. Citiem vārdiem – rūpēties par to, lai jūs tiktu pamanīti. Šādā gadījumā nozīmītes jāizvēlas tā, lai tās simbolizētu uzņēmumu vai konkrēto produktu. Tāpat nozīmītes var būt noderīgas arī uzņēmuma organizēto labdarības akciju popularizēšanai, īpaši, ja to mērķis ir ne tikai kādam palīdzēt, bet arī rosināt sabiedrību uz līdzdalību un aktivitāti.

Tādiem pasākumiem, kas paredz stingras etiķetes prasības, tostarp, attiecībā uz apģērbu, arī ir iespējams pasūtīt nozīmītes. Piemēram, Nato Samita laikā, tās dalībniekiem tika izdalītas gan parastās pasākuma nozīmītes, gan metāla nozīmītes ar emaljas pārklājumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai