OCTA – obligātā auto apdrošināšana

8:43 pm by

auto apdrošināšana

   Vai vēl joprojām, lai saņemtu obligāto auto apdrošināšanu, dodies uz kādu apdrošināšanas biroju? Vai neliekas, ka tas tomēr aizņem pārāk daudz laika, jo speciāli kur jādodas, lai parunātos ar apdrošināšanas brokeri un saņemtu standarta cenas piedāvājumu? Protams, iespējams, apdrošināšanas brokeris jau kļuvis tev par labu draugu, jo jau gadiem dodies uz vienu un to pašu vietu… Gribēju pastāstīt, ka pastāv arī citas iespējas — obligātā auto apdrošināšana internetā.

            Apbrīnojami, cik daudzi cilvēki vēl nezina, ka iespējams izvairīties no došanās uz noteiktu vietu un gaidīšanas rindās. Piedevām, tavs iemīļotais apdrošināšanas brokeris īsti nevar ietekmēt polises cenas piedāvājumu, jo tās aprēķināšanas formula tāpat ir akmenī cirsta, jo ES noteikumi paredz, ka visiem transportlīdzekļiem, kas reģistrēti CSDD, jābūt obligātajai civiltiesiskajai apdrošināšanai. Šī iemesla dēļ viņš tāpat nevarēs sniegt atlaidi, lai arī cik patīkamas sarunas jums neizdotos apdrošinoties. Tādēļ tev jāzina, ka pastāv veids, kā vispār nekur nebraucot tikt pie polises. Pavisam vienkārši vari, mājās sēžot pie datora un dzerot kafiju, iegūt visu nepieciešamo. Jādodas uz www.compensa.lv un tālāk tikai jāizvēlas sadaļa „OCTA”.

            Tālāk jau seko visi jautājumi, kurus parasti noskaidro apdrošināšanas brokeris (starp citu, vairumā uzņēmumu brokeris tāpat izmanto sava uzņēmuma interneta mājaslapu, lai sagādātu tev polisi). Vienkārši ievadi transportlīdzekļa numuru un visu pārējo prasīto informāciju un izvēlies apdrošināšanas periodu. Pēc tam saņemsi cenu, varēsi vienkārši veikt apmaksu, izmantojot visas Latvijas internetbankas vai Visa un MasterCard kartes.

            Varētu domāt, ka Compensa nav visai zināms apdrošinātāja vārds, varbūt nav uzticams? Uz to gan jāatbild, ka ne vienmēr mazāk zināms apdrošinātājs nozīmē ko sliktu. Compensa ir Austrijas apdrošināšanas uzņēmums. Tas nozīmē, ka Latvijas uzņēmums ir liela Vīnē bāzēta uzņēmumu grupas biedrs. Tā kā uzņēmums mēģina ielauzties Latvijas apdrošināšanas tirgū, tās ir labas ziņas tev — cenas visbiežāk būs zemākas, kā zināmākiem apdrošināšanas uzņēmumiem, kas Latvijā darbojas ilgāk. Tas nozīmē, ka šeit aprakstītais risinājums ietaupīs tev gan laiku, gan naudu! Pateikties varēsi vēlāk, pagaidām — lai labi ripo!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This