Online televīzijas apraide Latvijā

8:14 pm by

Latvijā online televīzija tiek piedāvāta pie telepakalpojumu kompānijas Lattelecom. Online TV sevī ietver tādus piedāvājumus kā TV tiešraide, TV arhīvs un Video noma. Pakalpojums pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam ir dators vai mobilā ierīce ar pieeju internetam.

Lattelecom online televīzija Latvijā

Lattelecom interneta TV saturs pieejams tikai Latvijā, jo kompānijai nav tiesību piedāvāt TV pakalpojumus ārpus Latvijas robežām. Mēģinot skatīties video no IP adreses, kas nav Latvijas IP adrešu reģistrā, jums tiks attēlots paziņojums, ka šis saturs jūsu valstī nav pieejams. Pieeja saturam tiek liegta arī tad, ja lietotājs fiziski atrodas Latvijā, bet internetā tiek caur uzņēmuma vai kādu citu pieslēgumu, kurš fiziski nav Latvijas IP adrešu zonā un izmanto citu valstu interneta pieslēgumu.

Online TV un tās apraide

Online TV tiek piedāvāti 22 kanāli un vēl 8 izvēles kanāli, kuri tiek raidīti tiešraidē, tāpēc nepastāv tāda lieta kā buferēšana jeb ienākošo datu apstrāde, kas var izraisīt pārraides raustīšanos. Tas nozīmē, ka lēna interneta gadījumā var pazust kadri, jo tie tiek nomesti, lai sinhronizētos ar tiešraidi, tāpēc skatīšanos nevar atsākt no iekavētās vietas, jo tā ir tiešraide. Lai tā nenotiktu, nepieciešams ievērot minimālās prasības, lai izmantotu pakalpojumu.

Online TV pakalpojuma izmantošana

Pakalpojuma izmantošanai paredzētajā ierīcē (datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī) ir jāatbirst šādām prasībām:

  • Ierīcei nepieciešams multimediju atskaņotājs Adobe Flash Player 10.1.x (vai jaunāka versija);
  • Ierīcei nepieciešams internets ar pastāvīgu lejupielādes datu pārraides ātrumu vismaz 1Mbps.

Interneta TV apraide tek piedāvāta divās kvalitātēs: augstā un zemā. Lai skatītos TV zemā kvalitātē, nepieciešamais interneta lejupielādes ātrums ir jau minētais 1Mbps, bet pakalpojuma izmantošanai augstā kvalitātē nepieciešams pieslēgums ar 2.6Mbps.

Lai arī ārzemēs mītošajiem latviešiem online televīzija nav pieejama, pakalpojums bez ierobežojumiem tiek piedāvāts visiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem. TV pārraide tiek nodrošināta visā valsts teritorijā un tās izmantošanai nav nepieciešami nekādi uzstādījumi vai papildus ierīces. Jāievēro vien iepriekšminētās minimālās prasības (detalizētākam prasību izklāstam apmeklē Lattelecom online televīzijas mājas lapu ).

Bez tam, TV apraide tiek piedāvāta 3 dienas bez maksas tiem, kas nekad to vēl nav izmantojuši. Tādējādi ikvienam ir iespēja to pārbaudīt tās kvalitāti un priekšrocības. Pēc izmēģinājuma perioda var izlemt, vai arī turpmāk vēlies izmantot šo pakalpojumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This