Optiskais internets Liepājā

11:58 am by

Pilsēta, kurā piedzimst vējš – Liepāja vilina ar savu neatkārtojamo brīvības sajūtu. Nevar noliegt, ka mūsdienās brīvības sajūtu sniedz arī modernās tehnoloģijas un tas, protams, ir internets. Liepājnieki lepojas, ka viņu pilsētā ir plašas iespējas saņemt arī optiskā interneta pieslēgumu.

Daudziem joprojām nav skaidrs, kāds interneta pieslēgums būs pats labākais? Ja salīdzina interneta provaiderus pēc dažādiem kritērijiem, tad ir skaidrs, ka ātrāko optiskā interneta pieslēgumu Liepājā nodrošina Lattelecom. Jau tagad tas ir pieejams praktiski visā pilsētas teritorijā, galvenokārt daudzdzīvokļu namos. Tie, kas pieslēguši Lattelecom VIP komplektu zina, ka maksimālais ātrums ir pierejams ar pārsteidzošiem rādītājiem – pat 500 Mbit/s (tas ir arī Eiropā ātrākais pieslēgums), kas nebūs iespējams, ja klients būtu izvēlējies kādu citu pieslēguma veidu. Piemēram, ar mobilo internetu to nemaz nevar salīdzināt, šie pieslējumi būs, kā diena pret nakti.

Lattelecom Optiskais internets akcija

Optiskais internets paver plašas iespējas gan kvalitātes, ātruma un pieslēguma stabilitātes ziņā. Turklāt šī pakalpojuma cena būs pa kabatai praktiski visiem, jo iespējams izvēlēties kādu no vairākiem pieslēgumu variantiem, gan internetu atsevišķi, gan komplektā ar kādu no citiem pakalpojumiem. Ja izvēlēsieties Ekonomisko internetu, tad Jums būs jārēķinās vien ar 9,90 Ls mēnesī. Šajā pieslēgumā būs internets ar lejupielādes un augšupielādes ātrumu – 50 Mbit/s. Kā lielu plusu var minēt arī interneta ierīkošanas izmaksas, kas Lattelecom gadījumā būs bezmaksas.

Ja kādā vietā vēl nav pieejams Lattelecom internets, tad tas ir tikai laika jautājums, jo kompānijas darbinieki strādā nākotnes vārdā un cenšas izbūvēt optiskā interneta tīklu arī tur, kur tas vēl nav pieejams. Protams, drūmāka situācija ir ārpus pilsētas, lauku teritorijās piekļuve optiskajam internetam ir krietni ierobežotāka.

Vēl bez Lattelecom, Liepājā darbojas arī citi optiskā interneta nodrošinātāji, tostarp SIA „OSTCOM,” kas ir vietējais provaideris, STUDIO 7 PRO, Kurzemes Telekom un citi. Moderns cilvēks izvēlas modernu pieslēgumu – optisko internetu! Tas patiks visām paaudzēm. Līdz ar optiskā interneta parādīšanos mājsaimniecībā uzlabosies arī dzīves kvalitāte, ikviena darbība internetā prasīs pavisam neilgu laiku.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This