Oriģināla dāvana vīrietim nepārmaksājot

2:26 pm by

dāvanas vīrietimMēs parasti mēdzam viens otram pasniegt dāvanas tikai ļoti nozīmīgos svētkos, piemēram, dzimšanas dienā, kāzu jubilejā, Ziemassvētkos un tamlīdzīgos svētkos. Vai nebūtu mīļi saņemt dāvanu tāpat vien ikdienā? Sieviete ir gatava, lai viņu apbērtu ar ziediem un šokolādi katru dienu. Ar vīriešiem ir tieši tāpat, tikai viņi to skaļi neizpauž. DāvanuServiss.lv palīdzēs atrast oriģinālas un mīļas dāvanas vīrietim par draudzīgām cenām.

Ceļojums Japānas garšas pasaulē

Tiem, kuri jau pieraduši katru vakaru ēst mājās un pamazām jau ieslīgst rutīnā, DāvanuServiss.lv ir piemeklējis ideālu dāvanu, kas  ļaus izrauties no mājas sienām un baudīt vakariņas eksotiskā gaisotnē.

Komplektā ietilpst:

  • Philadelphia (Svaigs lasis, avokado, gurķis, Philadelphia siers) 8 gab.
  • Chicken maki (Vistas fileja, Karai asā mērce) 8 gab.
  • Snow crab teryaki maki (Surimi – krabju gaļa, Teryaki mērce) 8 gab.
  • Ebi maki (Tiģergarneles) 8 gab.
  • Kā arī sojas mērce, vasabi, marinēts ingvers un kociņi 2 personām.

Un tas viss par nieka Ls 8.25! Cik Jūs iztērējat, ja ēdat mājās? Šķiet, ka tieši tikpat. Ieprieciniet savu vīrieti tāpat vien, lieku reizi lieciet saprast, cik  ļoti dārgs viņš Jums ir.

Ūdenspīpes rituāls

Pēc  noslogotas darba dienas, neviens vīrietis neatteiktos no laiskas atpūtas omulīgos un mīkstos spilvenos, pīpējot aromātisko tabaku un iegrimstot aromātiskajos ūdenspīpes dūmos. Tējnīcas Tea & coffee garden maģiskajā Chilim istabā  Jūsu vīrietis  varēs baudīt vienu klasisko ūdenspīpi ar lielisku tabaku pēc savas izvēles.  Sniedziet vīrietim iespēju baudīt atpūtu pēc nogurdinošas dienas. Ticiet mums, vīrietis būs Jums pateicīgs par šādu dāvanu. Un vēlreiz pierādās, lai iepriecināt otru cilvēku nevajag biezu naudas maku, jo ūdenspīpes rituāla cena ir Ls 10

Padomājiet, kā Jūs varētu ikdienā iepriecināt savu mīļo vīrieti. No jauna atzīstieties savā mīlestībā pret savu vīru, mīļoto cilvēku, labāko draugu, tēvu, vectēvu vai brāli. DāvanuServiss.lv mājaslapā atradīsiet oriģinālas piedzīvojumu dāvanas par izdevīgām cenām. Pasūtiet neizejot no mājas!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This